Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Blockchain.com XRP Alım Satımını Durduruyor

ripple.jpg

ABD'de SEC tarafından Ripple'ye açılan davanın etkileri sürmeye devam ediyor. Çeşitli borsaların delist ve alım satım faaliyetlerini durdurmasının ardından, XRP kötü günler yaşamıştı. Bir kötü haberde Blockchain.com'dan geldi. popüler borsa 12 Ocak tarihi itibariyle XRP ile yapılan alım satım işlemlerini askıya alacağı duyuruldu.

Koinbülteni sitesi tarafından servis edilen haberde, Blockchain.com sitesinin resmi açıklamasına yer verilerek, XRP varlıklarının borsa üzerinden tutulmaya devam edilebileceğini ancak bahse konu tarihten sonra alım satım işlemlerini gerçekleştiremeyeceği notu düşüldü. Yani borsa bir cüzdan vazifesi görmeye devam edecek.

Ripple, son zamanlarda yaptığı airdrop ile değer kazanmasına karşın, SEC cephesinden gelen dava haberiyle büyük bir darbe aldı. Dava süreci devam ettiği sürece de toparlanabilecek gibi durmuyor

Bunların XRP'yi neden lşstelediklerini de anlamıyorum. XRP olmamalıydı en başta. Yakışmıyor o listeye.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri