Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bnbfree.in - En populer faucet sisteminin BNB versiyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu faucet işi Satoshi Türk'e uyar mı? Alem aklı başında bir faucet görürdü..
Mevcut cüzdanlarımız ve ödül sistemi entegre bir faucet olsa güzel olurdu gerçekten.
Bu şekilde bir sistem kurmanın zor olacagini düşünmüyorum. @SatoshiTURK hocam daha iyi bilir tabiki.

Ama şahsi kanaatim Satoshiturk ismini bir musluk sitesiyle bağdaşır hale getirmek, yaratmaya çalıştığımız marka değerini düşürecektir.

Ayrıca mevcut sistemde günlük aktivite bonusu adı altında bir ödememiz mevcut. İlk ödeme limitimiz düşük. Sonraki ödemelerde micro ödemeler dahil bir sorun teşkil etmiyor. Sadece faucetpay hesabına cekilebilsin diye bu şekilde bir eklemenin ne kadar mantıklı olacağını değerlendirmek gerekiyor diye düşünüyorum.

Bu şekilde bir sistem kurmanın zor olacagini düşünmüyorum. @SatoshiTURK hocam daha iyi bilir tabiki.

Ama şahsi kanaatim Satoshiturk ismini bir musluk sitesiyle bağdaşır hale getirmek, yaratmaya çalıştığımız marka değerini düşürecektir.

Ayrıca mevcut sistemde günlük aktivite bonusu adı altında bir ödememiz mevcut. İlk ödeme limitimiz düşük. Sonraki ödemelerde micro ödemeler dahil bir sorun teşkil etmiyor. Sadece faucetpay hesabına cekilebilsin diye bu şekilde bir eklemenin ne kadar mantıklı olacağını değerlendirmek gerekiyor diye düşünüyorum.
Aslında İngilizce temelli, basit ve güvenli bir faucet sisteminin uluslararası tıklama getirebileceğini de düşünüyorum. Tabii bu işin marka imaj kısmını ve getiri-götürü kısmını site yönetimi daha net bir şekilde görüp, yorumlayacaktır.

Temiz bir faucet sistemi her eve lâzım sonuçta. 😁

Freebitco.in gibi yıllarca makul ve düzenli ödeyen bir sistemin yerel ve uluslararası isim bilirbirliği açısından olumlu olacağını düşünüyorum. Ama tabi maliyet ve emek götürüsü ne olur onu siz daha iyi bilirsiniz.

yapmak sorun değil fakat bur siteye gidecek bir sistem değil :)
zaten şuan faucet gibi hemen hemen :)

Micro walletlere ödeme yapan faucet siteleri bir kaç günlüktür, sonrasında ya ödeme alma limiti düşer ya da kazançlar düşer, bazende her ikisi aynı anda olur ve birkaç hafta sonra siteye erişim bile olmaz. Bunun diğer kriptoları verenleri de var, birkaç denk geldim ama hiç birine üye olmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,191
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri