Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Boğalar Bitcoin’i (BTC) Savunmaya Devam Ediyor

ant

Uzman Çavuş
Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC), geçtiğimiz gün boyunca yoğun satış baskısına tanıklık etti. Ancak, gün boyunca yaşanılan satış baskısına rağmen, boğalar bu baskının büyük çoğunluğunu emebildi.

Bu satış baskısı sonucunda Bitcoin, 10.800 dolar seviyesinin hemen altındaki günlük en düşük seviyelere kadar düştü ve bu noktada artan alıcı sayısı sayesinde daha düşük seviyelere inmekten korunabildi.Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile ün kazanan popüler analist, Bitcoin’in kısa vadede hangi yöne doğru yöneleceğini, neredeyse tamamen boğaların mevcut fiyat seviyesini koruyup koruyamacaklarına bağlı olduğunu belirtiyor. Analist, 10.000 dolar seviyesinin altındaki bölge BTC için kaybedilene kadar, lider kripto paranın halen iyi durumda olduğunu belirtiyor. Bitcoin ve toplu kripto para piyasası, son birkaç gün içinde bazı türbülanslar gördü. BTC, 11.000 doların üzerindeki seviyede istikrar sağlayamadı ve birçok altcoin bu sebepten dolayı düşmeye başladı.

Bitcoin’in bir sonraki trendi, Ethereum (ETH) ve diğer altcoinler için geniş kapsamlı etkiye sahip olduğu için, piyasanın geri kalanı da Bitcoin’in nasıl bir yol izleyeceği büyük merak ile takip ediyor.

Birçok analist ve trader’a göre önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in 10.000 dolar üzerinde kalması, yaşanılacak potansiyel yükseliş için büyük önem taşıyor. Bununla birlikte, 11.100 dolar seviyesi, sonunda kırılması gereken önemli bir seviye olmaya devam eder. Bu seviyenin kırılamaması, Bitcoin ve toplu kripto para piyasasında yoğun kayıplar yaşanmasına neden olabilir.

Bitcoin’in 11.000 Dolar Seviyesinden Ret Yemesi Zayıflık Belirtisi
Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde Bitcoin, 11.000 doların altındaki bölgede yer edinmeye çalıştı. Bu bölge uzun zamandır kripto para için güçlü bir direnç bölgesi olmuştur ve lider kripto paranın fiyatı bu bölgenin altında kaldığı sürece, bu direnç geçerliliğini korumaya devam edecektir.

Bitcoin (BTC), yazım itibari ile 10.900 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu seviye kripto paranın son birkaç gündür işlem gördüğü seviye ile hemen hemen aynı.
C22C2306-EA66-4BA3-8EF1-2FC345F67784.jpeg
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst