Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bondly İçin Fırsat Olabilir Mi?

Bonarous

Korgeneral
1617879178849.png

Bondly, Polkadot ekosisteminde çalışan bir NFT platformu. Cardano'nun desteğini ve yatırımını almış bir platform. FD7 Ventures firması da Cardano ve Polkadot ağlarında çalışan NFT projelerine yatırım yapmayı amaçlıyor, aralarında ince eleyip sık dokuyarak yatırım yapıyor.

Cardano kurucusu Hoskinson, 20 Mart'ta attığı tweette Cardano Ekosistemini ve yol haritasını paylaştı

Bondly, NFT pazarında sıkça kullanılan bir e-ticaret sitesi. YouTuber Logan Paul, bu platformda 24 saat içinde 5 milyon dollarlık NFT satmış.

Geçen senenin son ayından beri piyasada olan coin, diğerleri gibi 20 kat - 50 kat - 100 kat yapmamış. https://www.bondly.finance web sitesini inceleyince özenli bir roadmap görüyorum. Tokenın fiyatı da 20 Şubat'tan beri $0,76 ile $0,40 arasında dalgalanıyor. 1-2 gün hariç neredeyse tüm hareketleri BTC ile paralel. Ben kısa vade için sepete $0,55'ten bir miktar koyuyorum, önümüzdeki birkaç günde hareketlenme olacağını düşünüyorum. Bu arada Uniswap'ten aldığımı da belirteyim. Bir de piyasa değeri bakımından 538. sırada ve önü açık bir NFT projesi olduğu için Binance listeleme ihtimalini de olası görüyorum ama bu kısa vadede olur mu onu bilemeyiz tabi.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sorumluluk reddi beyanı ve feragatname imzamda yer almaktadır.

hocam Uniswap e bağlayacağım cüzdana BSC BEP20 ile eth gönderdim ancak bununla nasıl alış yapabilirim? ERC-20 olmadığından eth sıfır gözüküyor.

Bondly'i geçen ay sepetime koymuştum bir miktar. Sonrasında küçük bir karla sattım. Sabredemedim yani. Ünlü bir analistin dikkat çektiği coinler arasındaydı o zaman. Ben Uniswap'tan alamadım ama. Kucoin idi yanlış hatırlamıyorsa. Sonrasında kıpırdandı ufaktan. Tekrar sepete atabilirim bir miktar. YTD.

hocam Uniswap e bağlayacağım cüzdana BSC BEP20 ile eth gönderdim ancak bununla nasıl alış yapabilirim? ERC-20 olmadığından eth sıfır gözüküyor.
Uniswap, Ethereum tabanlı hocam. Ethereum'u herhangi bir borsaya geri çekip Erc20 ile cüzdana geçirmeniz lazım. O da hiç yoktan $12 transaction fee…

evet hocam ölüsü 20 dolar, gate.io. da varmış oradan aldım, tw deneyene kadar al gönder dönüştür boş yere bir sürü fee ödedim. :D
Sağlık olsun. :) Umarım karşılığını verir.

Yarısını $0,67'den satışa koymuşum haberim yok. :) %20 kâr aldım diğer yarısı duruyor bakalım onu da $0,80'e koyuyorum. Dediğim gibi uzun vadeli düşünmüyordum zaten.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,237
Kullanıcılar
6,699
Son üye
kurt04
Geri