Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bonfida FIDA / USD Teknik Analiz 23 Aralık 2021

Bonarous

Korgeneral
Bonfida, Serum tarafından da kullanılan ve Solana blok zincirindeki dex'lere market maker API sağlayan bir platformdur.

1640260117913.png

FIDA, son 24 saat içinde $4,58 ile $4,79 fiyatları arasında değişen bir fiyata sahip. Şu anda $4,72'dan işlem görmekte. 30 gün önceki değerinin ($8,30) %43,18 aşağısında bulunuyor. Günlük grafikte trend eğrisine baktığımızda Ekim'in başından beri yükseliş eğiliminde olan çizgi, Kasım sonlarında belirgin bir düşüşe geçmiş.

RSI, 29,57 seviyesinde güçlü al sinyali veriyor.
MACD çizgisi, sinyal çizgisini grafiğin alt kısmında pozitif yönde kesmeye hazırlanıyor, bu indikatör al sinyali veriyor.
Mumlar 2 haftadan fazladır Bollinger Bandının alt tabanına temas ediyor, 6 gündür de yatay seyreden bir hareket var. Bu indikatörün de al sinyali verdiği söylenebilir.
Stochastic RSI da 33,16 seviyesinde bulunuyor, bu da bir al sinyalidir.

Bonfida'nın Twitter hesabı 3 gün önce 60.000 takipçiye ulaşmış.

Bonfida staking programı Sonar.Watch üzerinde desteklenmeye başlamış.

Düşüş trendini kırıp birkaç günlük bir yükseliş beklentisinde olunabilir. Hem staking programları hem de Solana blok zincirinde kurulacak olan yeni dex dApp'lerinin API sağlayıcı olarak Bonfida'yı seçmesi tokenin kullanımını artırabilir. Shroomz Dex, Bonfida API kullanacakmış örneğin.

Yatırım tavsiyesi değil kişisel görüşlerimdir. Bu görüşlere dayanayarak yatırım yapmayınız.

Solana blok zincirindeki projelere nedense ayrı bir güveniyorum, henüz solananın da daha yolun başlangıcında oldugunu düşünüyorum, projeyi yakından takip etmek lazım ytd

Solana blok zincirindeki projelere nedense ayrı bir güveniyorum, henüz solananın da daha yolun başlangıcında oldugunu düşünüyorum, projeyi yakından takip etmek lazım ytd
Solana hack olayından sonra çok güvendiğim solana'ya, risk barındırıyor gözüyle bakıyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,253
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri