Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Borlease otomotiv hakkında düşünceleriniz

Borlease otomotiv hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Ekleme yapılabilir mi sizce gidişatı ne Yönde olacak ?
Galatasaray ile reklam anlaşması yapmış diye bir haber okudum doğruluğu varmı acaba

Borlease otomotiv hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Ekleme yapılabilir mi sizce gidişatı ne Yönde olacak ?
Galatasaray ile reklam anlaşması yapmış diye bir haber okudum doğruluğu varmı acaba
Borlesse ile aynı gruba bağlı göğüs sponsoru.

Ben halka arzlarda 7 tavan sat mantigi guduyorum. Borsayı sevmem. Sadece anlık karıma bakiyorum anlayacaginiz.

Kendi hesabımda halka arz al sat yapıyorum, sattığım yer kafama göre, kaçıncı tavan olduğu önemli değil.
Ama eşimin hesabından halka arzları alıp kaç lot verdiyse bekletiyorum, bakalım ne olacak nereye gidecekler.

Borsadaki yöntemim halka arzlara gir çık, ama büyük şirketler örneğin Koç Holding, Tofaş, Türk Hava Yolları, Şişecam, Aselsan gibi firmalara para buldukça yatırım yap.
Küçük bir miktarda her ihtimale karşı Sasa ve Hektaş.
Kendi yatırım yöntemimdir, kimse için yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Noyan
Geri