Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Borsada ne oluyor

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki tüm para kazanma sistemlerindeki tek amaç zengini daha çok zengin etmek zengin olmayanları ise avutacak ve onları umutlandıracak hareketlerde bulunmaktır. İşte bu yüzden borsalardaki dalgalanma veya bazı kapanmaların nedeni kazançlarını ve itibarlarını sağlama almaktır. Güvenebileceğiniz tek yer var o da sizsiniz yani kendiniz yani aklınız yani araştırıp okumanız yani bakış açınızdır. Hiç bir site veya hiç bir borsa ağı size %100 garanti vermez veremez o yüzden risk almayı bileceksiniz bilmeseniz bile öğreneceksiniz arkadaşlar. Risk alın risk alın ki hayatınızın nasıl şekilleneceğine başkası değil siz karar verin işte tam da bu yüzden borsa sizin kendinize olan güveninizi almaya çalışıyor ve bunu maalesef çoğu zaman başarıyor. Borsada ne olursa olsun siz siz olun yeter ;)

Yeni Başlayanlar için güzel bir konu bende ilk başladığımda başkasından tavsiye alıyordumki yanlış olduğunu paramı kaybedince anladım arkadaşlar siz siz olun başkasından tavsiye almayın risk alın aynı zamanda panik satışı yapmayın söyliceklerim bu kadar herkese bol şans .

Ben borsa işine ilk bir arkadaşımın tavsiyesiyle başlamıştım. Henüz hiçbir bilgim olmadığı için haliyle arkadaşım neye para yatır derse ona yatırıyordum ve çok zarara uğradım. Daha sonrasında sizinde söylediğiniz gibi araştırdım,bilgiler edindim ve kendim istediğim gibi para yatırıp kazanmaya başladım. Kesinlikle kişi en iyi kendisi bilir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri