Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTC Türk’ten Sağlam Adım

H

Hüseyin88

Misafir
Herkese Selam İyi Okumalar...

Son günlerin bomba olayı Thodex ve arkasından gelen iflas haberleri sonrası Btc Türk şirketinden güzel bir adım.
Türk kripto Borsaları, Thodex skandalının ardından kullanıcıların güvenini tekrar kazanmaya çalışıyor. En büyük borsalardan BTCTürk’ün CEO’su Özgür Güneri, karşı taraf riskini yok edecek bir saklama kuruluşu kuracaklarını dile getirdi.
Yazdığım son konumda bahsetmiştim devletin en azından kullanıcı adına bir güvenlik sistemi bir sigorta yaptırması gerektiğini ve şimdi ise Btc Türk ten bir adım. Eğer gerçekleştirilirse gerçekten güzel örnek alınabilecek bir davranış bir sistem olur.
En azından kullanıcı tarafından bir borsa şirketine farklı gözlerle bakılmaz.

Açıklama!!

Güneri şöyle konuştu:

“Yönetimi ayrı ekibi ayrı lokasyonu ayrı, uluslararası saklama standartlarına uygun saklama hizmeti veren, yüksek güvenlik standartlarına sahip bir kurumsal yapı oluşturmayı hedefliyoruz” diye konuştu. Bloomberg’e konuşan Güneri, yılın son çeyreğinde faaliyete geçebilecek olan bu kurumdan, diğer borsaların da yararlanabileceğini kaydetti ve “Daha sonra, müşterilerimizi sigortalamayı da hedefliyoruz”

Düşüncem ileri tarihler ben ileri tarihlerde ki yatırımlar için güzel ve başarılı bir adım. Çoğu kullanıcının dikkatini çekebilecek bir davranış.
Bu hareketin devlet tarafından bundan sonra açılacak tüm kripto para şirketlerine uygulatması temennimdir.

Devlet Thodex’in Türkiye’deki banka hesaplarına bloke koydu. Thodex ve ardından Vebitcoin’in kapılarına kilit vurmasının ardından sektördeki riskin yayılabileceği endişesi de gündeme gelmiyor değil.
İnşallah birdaha böyle olaylar olmaz ve tabi ki de kimse bu olaylardan zarar görmez. Ciddi rakamlar havada uçuşuyor malesef.

Siz Btc Türk’ün bu kararını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kripto para Şirketleri adına bir kararname gelebilir mi?

kripto para borsası malesef güven vermiyor. türk borsası hiç vermiyor. adamlar vur kaç yapmak için sistemini kuruyor. biraz kazandıktan sonra malum sonuç. şu bir gerçek kripto paralar artık hayatımıza girdi, millet ise parası için sağlam bir liman arıyor. kaybetmeyi kimse istemez..

Herkese Selam İyi Okumalar...

Son günlerin bomba olayı Thodex ve arkasından gelen iflas haberleri sonrası Btc Türk şirketinden güzel bir adım.
Türk kripto Borsaları, Thodex skandalının ardından kullanıcıların güvenini tekrar kazanmaya çalışıyor. En büyük borsalardan BTCTürk’ün CEO’su Özgür Güneri, karşı taraf riskini yok edecek bir saklama kuruluşu kuracaklarını dile getirdi.
Yazdığım son konumda bahsetmiştim devletin en azından kullanıcı adına bir güvenlik sistemi bir sigorta yaptırması gerektiğini ve şimdi ise Btc Türk ten bir adım. Eğer gerçekleştirilirse gerçekten güzel örnek alınabilecek bir davranış bir sistem olur.
En azından kullanıcı tarafından bir borsa şirketine farklı gözlerle bakılmaz.

Açıklama!!

Güneri şöyle konuştu:

Düşüncem ileri tarihler ben ileri tarihlerde ki yatırımlar için güzel ve başarılı bir adım. Çoğu kullanıcının dikkatini çekebilecek bir davranış.
Bu hareketin devlet tarafından bundan sonra açılacak tüm kripto para şirketlerine uygulatması temennimdir.

Devlet Thodex’in Türkiye’deki banka hesaplarına bloke koydu. Thodex ve ardından Vebitcoin’in kapılarına kilit vurmasının ardından sektördeki riskin yayılabileceği endişesi de gündeme gelmiyor değil.
İnşallah birdaha böyle olaylar olmaz ve tabi ki de kimse bu olaylardan zarar görmez. Ciddi rakamlar havada uçuşuyor malesef.

Siz Btc Türk’ün bu kararını nasıl değerlendiriyorsunuz?
Kripto para Şirketleri adına bir kararname gelebilir mi?
Benim fikrimce devlet btc türke thodexe baktığı gözle bakmaz her yerinden güvenilir olduğunu ispatlıyor btc türk thodexde bu ülkede baya kişilerin yatırımından mesuldü ve kapanmasından dolayı çoğu insan iflasda etmiş oldu

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,196
Kullanıcılar
6,696
Son üye
CryMsty
Geri