Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BtcTürk Hisse

Yurtdışı hisse alım hizmeti de sunacakmış. Midas’a rakip geliyor demek bu. Midas da komisyon sabit 1,5 dolar. Komisyon oranı düşük olursa tutabilir.

Burada konuyu açtıktan sonra üye olmaya kalkıştım. Ancak o kadar çok belge onayladım ki, neyi onayladığımı okuyamaz oldum artık..

En son aşamada "heh, tamam, oldu bu iş" derken, bir de sinir bozucu bir KYC işlemi başlattı ki bir kaç denemeden sonra tamamen vazgeçtim.

Üstelik bütün bu prosedürlere, KYC doğrulaması yapılmış, level 2 olan BtcTürk Pro hesabımla bağlantı kurmama rağmen maruz kaldım. Üye ol kısmına tıklayınca "BtcTürk hesabınız var mı?" diye soruyor bir de!

Sıfırdan üyelik açsam daha ne isterlerdi acaba? Evime, ofislerinden bir eleman atamak mı?
-BtcTürk Hisse uygulamasını kullanmaya başladığınız için artık bir personelimiz sizinle yaşayacak, her işleminizi kontrol edecek.
+Yemesi içmesi de bize mi ait?

😁

Türk hisselini her banka vs. alabiliyoruz sizce yurt dışı için en mantıklı olanı midas mı ? Eğer uzun vadeli yatırım ve temettü düşünüyorsak. Komisyon ve güvenlik açısından.

Yurt dışı için Morpher adında Amerikan menşeili bir kripto borsası var. Ben onu kullanıyorum hocam. Hisselerle de long/short işlem açma imkânı veriyor.

Hatta bir ara Tesla'ya sarmıştım. Bazen güzel dalgalanıyor hisseleri. Elon biliyor bu işleri..

Türk hisselini her banka vs. alabiliyoruz sizce yurt dışı için en mantıklı olanı midas mı ? Eğer uzun vadeli yatırım ve temettü düşünüyorsak. Komisyon ve güvenlik açısından.
yurt dışı alımları için işbankası ve akbank daha güvenilir geliyor türkiye olunca aracı kurumlara çok güvenmiyorum bankalar bi nebze daha güvenli geliyor

bildiğim kadarı ile hisseler garanti altında, aracı kurumların bir dahli yok. sadece alım satım işlerine aracı oluyorlar. MKK kaydı altında hisseler diye biliyorum. Aracı kurumlarda saklanan bir şey yok yani diye düşünüyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,180
Kullanıcılar
6,689
Son üye
SavKripto
Geri