Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

BTT ve DOGE'de Neler Oluyor?

01.jpg

BTT ve DOGE'de Neler Oluyor?​

Yeni bir konu ile tekrardan merhaba arkadaşlar.

Evet, hafta boyunca BitTorrent (BTT) ve Dogecoin (DOGE)'in piyasadaki hareketleri forumda ve sosyal medya platformlarında oldukça çok tartışıldı. Yükselmesini şahsen umduğum coin olan BTT, "sonunda yükseldi :ROFLMAO:" demiştim (Bkz. BitTorrent'de %26'lık yeşil ışık) ki; ilerleme böyle devam etmedi. BTT $0.00793 seviyesinde tutunup kaldı ve anlaşılan o ki bu noktayı da çok sevdi.

En azından bu değerden daha da aşağı seviyelere inmesin diye bir beklenti içerisine girmiş durumdayım.

BTT hem fiyat değişimi (-%13.61) olarak hem de işlem hacmi (-%59.21) olarak eksiyi görmüş durumda.

Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber sizler BTT için ne gibi bir ilerleme öngörüyorsunuz?

DOGE ise geçtiğimiz gün ufak bir sarsıntı ile ilerleyişini biraz frenlese de şuan için yükseliş trendinde yoluna devam ediyor. Tabi bu yükseliş ne kadar daha sürer yorum yapmak zor. Fiyat değişiminde (14.87) yeşili yakan DOGE, günlerdir kendi rekorunu kırdığı işlem hacminde ise eksiyi (-%32.33) gördü.

Bu noktadan sonra ise belirli bir fiyat istikrarı yakalanarak piyasadaki yükseliş sürecek mi izleyip göreceğiz.

Yatırım tavsiyesi olmayacak şekilde Dogecoin ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Yatırım tavsiyesi değildir.

sonunda yükseldi :ROFLMAO:
Düşmeye başlayınca aklıma geldin hocam. Ufak bir şekilde 0.0077'den girdim stop-lose ile. Alt tarafta 0.0073$ ve 0.0069$ bekliyor yukarı tarafta ise 0.0085$ ve 0.0092$ gözüme çarpıyor. Güzel bir sabaha uyanırsak şu anki seviyesinden ödün vermezse bir yükseliş trendi bekleyebiliriz. YTD.

Düşmeye başlayınca aklıma geldin hocam. Ufak bir şekilde 0.0077'den girdim stop-lose ile. Alt tarafta 0.0073$ ve 0.0069$ bekliyor yukarı tarafta ise 0.0085$ ve 0.0092$ gözüme çarpıyor. Güzel bir sabaha uyanırsak şu anki seviyesinden ödün vermezse bir yükseliş trendi bekleyebiliriz. YTD.
Bakalım hocam beklenen yükselişi ne zaman göreceğiz. :) YTD

Bana kalırsa her iki coin için de benzer bir genel akibet beklenir(btc temelli senaryoda tabii ki).Doge kendisini pumplayan bir musk avantajını elinde tutsada her an bir bir tweet atıp pump yapacak bir musk, hiçbir gelecek vaad eden çalışması olmayan köpeciğimizi ,projesi ve takvimi olan btt ile yapılacak bir karşılaştırmada nereye getirebilir? Al sana cevabı içinde barındıran bir soru :)

BTT'nin çok yüksek düzeylere ulaşacağını düşünüyorum. Dogecoin'in geleceğide bence tamamen yüksek miktarda stok tutan milyarderlerin gerçekleştireceği hamlelere bağlı. (YTD)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,190
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri