Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bu Hafta Takip Edeceğim 3 Altcoin

Gknacr

Yüzbaşı
Merhaba. Paylaştığım ve takip konulardan altcoinlere olan ilgimi az çok biliyorsunuz :) Bu hafta planlanan güncellemeleri ve gündemde ki gelişmeleri baz alarak izleme listeme alacağım altcoinleri paylaşacağım.

Paylaştığım altcoinler ile ilgili sadece gelişmeleri paylaşacağım. Kesinlikle yatırım veya al-sat tavsiyesi vermiyorum. Bu yazıyı sadece bilgi paylaşımı amaçlı yazıyorum.

1) Cardano (ADA)
Mevcut sürümde her bir blok IOHK kontrolündeki düğümler tarafından üretiliyor. Cardano'dan geçtiğimiz haftalarda yapılan açıklamaya göre bu durum 31 Mart'ta değişiyor. Cordano blokları 31 Mart'tan itibaren kullanıcıların oluşturduğu havuzlarca üretilecek ve ADA merkeziyetsizlik konusunda bir dönüm noktasını daha atlamış olacak. Bu güncellemenin piyasaya etkilerini sıkı bir şekilde takip ve analiz etmeyi düşünüyorum.

2) Chiliz (CHZ)
Chiliz CEO'su Alexander Dreyfus'un geçen hafta Real Madrid anlaşmasının gerçekleşmemesi sonrası yaptığı kaçamak cevaptan sonra CHZ yatırımcısı bir miktar çıkış eylemi gerçekleştirmişti. Ancak Chiliz bu kaybı ABD piyasasına açılarak geri kazanmaya çalışıyor. ABD ligleri ile görüşmelerin yapıldığı ve ses getirecek anlaşmaların yakın olduğu bilgisi yabancı medyada dolaşmaya başladı. Bu haberler ve sonrasında gelebilecek bir anlaşma haberinin CHZ fiyatını nasıl etkileyebileceğini takip edip analiz etmeye çalışacağım.

3) PUNDIX (NPXS)
30 Mart'ta gelecek güncelleme ile 1000/1 orana dönüşecek altcoin PUNDIX adını alacak. Bu güncelleme bir çok yatırımcının ilgisini çekmiş durumda ve duyurunun yapıldığı günden bu güne NPXS hafif yukarı yönlü bir seyir halinde. Dönüşümün ardından yatırımcıların etkisini ve piyasaların vereceği tepkiyi takip edeceğim.

Başta söylediğim gibi bu yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, tamamen piyasa haberlerine göre ilgimi çeken altcoinlerin listesidir. Yatırım yapmak yada yapmamak herkesin kendi sorumluluğundadır.

ADA'daki güncellemenin ay sonu gerçekleşeceği ay başından beri biliniyordu. Gerçekleştiğinde nasıl bir etki yaratacağını ben de dört gözle bekliyorum. YTD.

Chiliz güzel bir proje. Bırakın emekleyen bir bebek olmayı, henüz annesinin memesini emcükleyen bir bebiş. :)

Yapacağı anlaşmalarla girebileceği sektörleri düşünürsek uzun vadede neler göreceğimizi tahmin bile edemiyorum. YTD.

Pundix'in yapacağı değişiklik nasıl etki edecek hep birlikte göreceğiz. Tüm değişimleri buradan takip edelim bakalım.

2) Chiliz (CHZ)
Chiliz CEO'su Alexander Dreyfus'un geçen hafta Real Madrid anlaşmasının gerçekleşmemesi sonrası yaptığı kaçamak cevaptan sonra CHZ yatırımcısı bir miktar çıkış eylemi gerçekleştirmişti. Ancak Chiliz bu kaybı ABD piyasasına açılarak geri kazanmaya çalışıyor. ABD ligleri ile görüşmelerin yapıldığı ve ses getirecek anlaşmaların yakın olduğu bilgisi yabancı medyada dolaşmaya başladı. Bu haberler ve sonrasında gelebilecek bir anlaşma haberinin CHZ fiyatını nasıl etkileyebileceğini takip edip analiz etmeye çalışacağım.
Bizde bir şeyler bekliyoruz bu birimde, bakalım yeni anlaşmaları ne zaman duyrulacak.
YTD

Chz hic ilgimi cekmiyo nedense ama takip etmekte fayda var

Chz hic ilgimi cekmiyo nedense ama takip etmekte fayda var
Chiliz firmasının yol haritası çok iyi, hitap ettiği sektör spor sektörü ki dünya ekonomisinde büyük bir pasta payına sahip. Ancak anlaşmalar konusunda son haftalarda beklentiyi karşılayamadı. Bu sebeple de yakaladığı ivmeyi kaybederek yatırımcıların kaçmasına engel olamadı.

Chiliz firmasının yol haritası çok iyi, hitap ettiği sektör spor sektörü ki dünya ekonomisinde büyük bir pasta payına sahip. Ancak anlaşmalar konusunda son haftalarda beklentiyi karşılayamadı. Bu sebeple de yakaladığı ivmeyi kaybederek yatırımcıların kaçmasına engel olamadı.
Evet, sektör çok büyük gerçekten. Biraz daha zamana ihtiyaç var yine de

İzninizle ben de 1-2 hafta küçük yatırımla izlemeyi düşündüğüm listeyi yazayım:

Ecomi
SafePal
Amp
BakeryToken
TosDis

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular