Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bucksify.com - Teklif Duvarlarının Bolluğuyla Kazandıran Site

Bucksify.com
Bucksify sitesi, tasarımı ve kurdukları teklif duvarına ek level sistemiyle tam anlamıyla birinci sınıf bir coin kazanç platformudur diyebiliriz. Sitede özetle siz kıymetli arkadaşlara belirtmeliyim ki; anket doldurma işi, uygulama yükleme işi, çeşitli internet sitelerine kaydolma, küçük küçük testler, video izlene işleri ve çok daha fazlası bile diyebileceğimiz görevleri tamamlayarak, siteden siz de 'sınırsız' ücretsiz coin para kazanabilirsiniz. Bucksify sitesi birçok özelliklerle sahip olmakla beraber ödüllerle de doludur. Anket doldurma işlemlerini yaparken (AdGate) profil kısmında beliren ödül çekme simgelerine denk gelince sevinmiştim. :) Bu internet adresinde basit işlemlerle seviye atlayabilirsiniz ve tüm ödüllerinizi, ödül rakamlarını, hatta ve hatta anketlerde gelen ödül miktarını dahi (sitenin belirttiği bazı teklif duvarları için %400'e kadar) yükseltebilirsiniz. Evet arkadaşlar bu mümkün. Yatırım yok, sadece üyelik ve anketler, linkler ve videolar. Ayrıca, her seviyede miktarı artmakta olan günlük hediyeler, 'sadakat ödülleri' ve benzeri ödülleri alırsınız. Özetle diye başlayıp uzunca anlatmak da farklı bir durum oldu. :)

Site ile ilgili diğer detaylar neler?
Bucksify sitesi, üyelerine her gün yüzlerce dolardan fazla ödeme yaptığını dile getiren ve göründüğü kadarıyla da özenle hazırlanmış ve tamamen yasal bir internet sitesidir denilebilir. Site ile ilgili ön yargılarınız varsa eğer, internet sitesine ait TrustPilot'taki ödeme kanıtı sayfasını incelemenizde yarar var. Bilgisayarınızı, telefonunuzu veya akıllı cihazınızı kötü amaçlı yazılım riskine sokan / sokabilecek herhangi bir reklam, rahatsız edici pis içerikli pop-up'lar veya herhangi bir kötü içerik / reklam sitede yok.

Evet arkadaşlar, herhangi bir açılır pencere reklamı adı altında rahatsız edici veya kötü amaçlı yazılım şeklinde çıkan reklamların sitede olmayışı, siteyi oldukça güvenli gezinim limanına çekiyor ve diğer tüm sitelerin yanında daha cazip tutuyor.

Bucksify ile nasıl kazanırım?
Özet diye başlayarak destansı bir yazıya dönen girizgâhta da biraz değindiğim gibi; sitenin sunduğu kazanç yolları, reklam görüntüleme, anket doldurma (firma sayısı oldukça fazla), hizmetlere kaydolma ve uygulama yükleme seçeneklerine ek yüklenen uygulama oyun ise levellere göre ayrı puan vermeye kadar genişletilebilen işlemler karşılığında bizlere bir miktar komisyon ödeyen bir takım markalarla (şuan için 19) ortaklık mevcut. 19 mevcut firma / sitenin ortağı arasından ister birinin tekliflerine bakabilir, isterseniz de hepsini inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Sitede ayrıca saatlik hediye linki ile günlük ödül toplamalar da mevcut.

Sitenin ayrıca referans / tavsiye sistemi de bulunuyor ve bu sistem için de ayrıca göz kamaştırıyor denilebilir. Evet, arkadaşlarınızı, ailenizi veya çevrenizdekileri referans kodunuz ile siteye davet edebileceğiniz gibi, site üzerinden bu sayede sınırsız Bucksify Jetonu kazanabileceksiniz. Sistem, yönlendirildiğimiz kullanıcıların BXT kazançlarının %10'u kadarını bizim de alacağınızı vaat ediyor. Tavsiye / referans kazançlarınızı 'Cüzdanım' sayfası üzerinden takip edebilirsiniz arkadaşlar. Ben henüz bu kısmı test edemedim, refli link ile sisteme gelirseniz öğrenmiş ve test de etmiş olabiliriz. :)

Dikkat edilmesi gereken önemli bir hususu da belirtmek istiyorum forum üyesi değerli arkadaşlar. Sistem, birden fazla hesap yapmanıza asla izin vermiyor. Aynı wifi üzerinden bağlanan (ip adresi aynı görüntülenir) aile üyeniz bağımsız yani ayrı bir hesaba sahip olmak istiyorsa, site sadece iki hesaba kadar izin veriyor. Yine de riske atmamakta fayda var arkadaşlar. Site yöneticileri peşin peşin, birden çok sayıda hesabımızın olduğunu tespit ettiklerinde, para çekme işlemimizin askıya alınabileceğini belirtiyorlar ve bizleri uyarıyorlar.

Ayrıca sitenin sosyal medya hesaplarında yakın zamanda promosyon kodu (hediye kodları) yayınlanacağını da site yönetimi duyuruyor. Fakat bu sistemleri henüz aktif değil.

Nasıl ödeme alırım?
Coinler ile ödeme alıyorsunuz arkadaşlar. Tüm coinler ve altcoinler için minimum dönüştürülmesi / çekilebilmesi mümkün olan tutar 30 BXT. Detay ve inceleme için sitenin ödeme sayfasını inceleyebilirsiniz.

(Not: Sisteme kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi dikkatle seçin. Çünkü site yöneticileri şu an itibarıyla e-mail adreslerimizi doğruladıktan sonra güvenlik nedeniyle değiştiremeyeceklerini belirtiyorlar.)

Referanslı linkim:

Buradan :)

Referanssız link:

Buradan :(
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,371
Mesajlar
62,783
Kullanıcılar
6,690
Son üye
yeser42
Geri
Üst