Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bugünkü Aklınız Olsaydı Hangi Kripto Parayı Alırdınız?

Hadi sana mantıksız gelmiş. Bana çok mantıklı gelemdine rağmen almadım. Hadi onu kaçırdın ethereum u nasıl kaçırdın
ben orda hanımın ilk defa sözünü dinleyesim tuttu attın bir sürü para kriptoya bana bilezik alcaksın bu para ile dedi ben o gün tüm çevremi ethereuma soktum tam 5000 tl idi ben gittim 10 eth edecek parayı altına bastım şuan bile 10 katından fazla eth birde arada ath dönemi var sıfır araba alan var e alan var hatta o gün long açıp unutup bir kaç hafta sonra kapatan var :(

ben orda hanımın ilk defa sözünü dinleyesim tuttu attın bir sürü para kriptoya bana bilezik alcaksın bu para ile dedi ben o gün tüm çevremi ethereuma soktum tam 5000 tl idi ben gittim 10 eth edecek parayı altına bastım şuan bile 10 katından fazla eth birde arada ath dönemi var sıfır araba alan var e alan var hatta o gün long açıp unutup bir kaç hafta sonra kapatan var :(
Seninki de bayağı kötüymüş. Yanlış kararlar yüzünden bu yerdeyiz hocam zaten :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,320
Kullanıcılar
6,682
Son üye
ERCAN34
Geri