Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bugünün En Kazançlı Kripto Paraları 24.03.2021

world-41953_1280.png

Son günlerde kripto para piyasasında görülen düşüşlerin ardından bir toparlanma gerçekleşiyor. Bu süreçte günün en çok artış yaşayan kripto para birimleri listemize devam ediyoruz. Bu liste herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Listemizin 1. sırasında son günlerdeki çıkışını sürdüren Pundi X (NPXS) bulunuyor. NPXS, bu hafta %120 oranında artış gördü. Son 24 saatte %19 oranında kazanım elde eden NPXS’nin mevcut fiyatı 0,0077 dolar seviyelerinde. NPXS, Uniswap, Binance, Huobi gibi pek çok borsada listeli.

Bugünün 2. Sırasında bu listeye geçen hafta giren Qtum (QTUM) var. Çıkışını devam ettiren QTUM, son 24 saatte %17 oranında yükseliş kaydetti. Haftalık %29 oranında artış yaşayan QTUM’nin mevcut fiyatı 8 dolar seviyelerinde. QTUM, Binance, Kraken, Huobi gibi daha pek çok borsada listeli.

Listemizin 3. Sırasında, bir NFT projesi olan ve son 24 saatte yakaladığı %13 artış oranıyla Enjin Coin (ENJ) yer alıyor. Haftalık %4 oranında düşüş yaşayan ENJ’nin mevcut fiyatı 3 dolar civarında. ENJ, Binance, Huobi, Okex gibi pek çok borsada daha listeli.

Listemizin 4. Sırasında, yaşadığı düşüşün ardında toparlanan ve son 24 saatte %12 oranında artış yaşayan Crypto.com Coin (CRO) bulunuyor. CRO, haftalık olarak %19 oranında yükseliş kaydetti ve fiyatı 0,23 dolar seviyelerinde yer alıyor. CRO, Crypto.com, Huobi, Hotbit gibi pek çok borsada listeli.

Son günlerdeki çıkışını sürdüren Harmony (ONE) listemizin 5. Sırasındaki yerini alıyor. ONE, son 24 saatte %11 oranında artış yaşadı. Haftalık %135 artış yaşayan ONE’nin mevcut fiyatı 0,19 dolar seviyelerinde. ONE, Huobi, Binance, Kucoin gibi daha pek çok borsada listeli.

Voyager Token (VGX) listemizin 6. Sırasında. VGX, son 24 saatte %10 oranında artış yaşadı. Haftalık %8 düşüş yaşayan VGX’in mevcut fiyatı 0,18 dolar seviyelerinde. VGX, Binance, Uniswap gibi birkaç borsada daha listeli.

Filecoin (FIL), dünkü gibi listemizin 7. Sırasında yer alıyor. FIL, son 24 saatte %10 oranında yükseliş kaydetti. Haftalık %45 oranında artış yaşayan FIL’nin mevcut fiyatı 91 dolar seviyelerinde. FIL, Binance, Coinbase, Huobi gibi daha pek çok borsada listeli.

Listemizin 8. Sırasında ICON (ICX) var. ICX son 24 saatte %10 oranında yükseliş kaydetti. Haftalık %7 oranında artış yaşayan ICX’in mevcut fiyatı 2 dolar seviyelerinde. ICX, Huobi, Binance, Okex gibi pek çok borsada listeli.

İstikrarlı şekilde yükselmeye devam eden Kusama (KSM), listemizin 9. Sırasında yer alıyor. KSM, son 24 saatte %9 oranında yükseliş kaydetti. Haftalık %47 oranında artış yaşayan KSM’nin mevcut fiyatı 470 dolar seviyelerinde. KSM, Binance, Kraken, Huobi gibi daha pek çok borsada listeli.

Listemizin son sırasında dün de bu listede yer alan Ontology (ONT) var. ONT son 24 saatte %3 oranında yükseliş kaydetti. Haftalık %18 oranında artış yaşayan ONT’nin mevcut fiyatı 1,40 dolar seviyelerinde. ONT, Huobi, Binance, Okex gibi pek çok borsada listeli.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,200
Kullanıcılar
6,695
Son üye
idurkal41
Geri