Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Herkese tekrar merhaba. Uzun bir aradan sonra tekrar yazıyorum. Umarım iyisinizdir..

Bu başlıkta Binance USD hakkında konuşmak istiyorum. Sizce BUSD tamamen bitti mi? Yoksa hala bir umut var mı? Binance'nin planı ne? BUSD ile işlem yapmak riskli mi? Neler düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Ayrıca bu konu hakkındaki güncel haberlerinizi de alabiliriz.

Teşekkürler!

images

Öncelikle sizi aramızda yeniden görmek güzel.
Bana göre Binance nin her zaman bir planı var bu piyasada. İlerleyen zamanlarda bu planını devreye sokacağını düşünüyorum.

Bana göre BUSD bitmesi. CZ yanlış hatırlamıyorsam FUD'lara kulak asmayın diye sene başında uyarı yapmıştı yani böyle birşey olacağını biliyordu ve CZ akıllı adam bence çok birşey olmaz. Ayrıca çoğu kişi Binance'e laf ediyor ama onlara bişi olmaması daha iyi tamam kripto bitmez ama büyük bir yara alır ki bence etkileri FTX'den çok daha kötü olur. YTD.

Bana göre BUSD bitmesi. CZ yanlış hatırlamıyorsam FUD'lara kulak asmayın diye sene başında uyarı yapmıştı yani böyle birşey olacağını biliyordu ve CZ akıllı adam bence çok birşey olmaz. Ayrıca çoğu kişi Binance'e laf ediyor ama onlara bişi olmaması daha iyi tamam kripto bitmez ama büyük bir yara alır ki bence etkileri FTX'den çok daha kötü olur. YTD.
Bu yolda çok sayıda dev borsalar yara aldı, hacklendi, kapandı. Eninde sonunda unutulup piyasa yoluna bakıyor. YtD

hiç bir şey olmaz
bu piyasada böyle şeyler artık normalleşti.
alım fırsatı görüyorum böyle durumları
YTD

Dikkatimi çeken bir hususta; Binance borsasında BUSD ile yapılan vadeli işlemlerde, işlem çiftleri bir hayli azaltılmış olsa da, komisyon oranı USDT'den daha iyi durumda. Hatta bir ara USD/BUSD oranı yeniden 1'in üzerine çıkmıştı..

Binance, BUSD'yi unutmuş gibi davransa da, ben bu aralar şansımı zorluyorum. İyi mi yapıyorum, pek emin değilim. Ama elimde hatırı sayılır miktarda BUSD ve açık BUSD pozisyonları var. Tırsmıyor değilim ama! Bir sabah uyandığımda UST gibi bir sonuçla karşılaşmam umarım. 😁

YTD.

Binance kendi varlıklarının arkasında durur. Prestij kaybetmeyi göze alamaz o konuda. Bence yaptığınız mantıklı. Tabi ki zaman gösterecek. YTD.

Sessizce destek atmaya devam ediyor diyorsunuz yani :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,201
Kullanıcılar
6,697
Son üye
selcuk
Geri