Neler yeni

Canlı Sözleşmeler Özelliği İle NFT Platformu

KriptoLuis

Orgeneral
Katılım
1 Ara 2020
Mesajlar
5,425
Çözümler
1
Tepkime puanı
1,642
Puanları
1
Yaş
44
Konum
antalya
BNB
0.00127976
Cinsiyet
Erkek
nft-g92a11bfe5_640.jpg

Canlı Sözleşmeler Özelliği İle NFT Platformu
ETH ve BSC tabanlı LTO Network, işletmelerin ve kuruluşların güvenli ve verimli şekilde işbirliği yapmaları ve iş akışlarını otomatikleştirmeleri için bir çözüm sağlamayı amaçlayan bir platformdur. Ağdaki işlemleri doğrulamak için hem PoS hem de LPoS birleştiren hibrit bir mutabakat mekanizması var. "Canlı Sözleşmeler" adlı benzersiz bir özellik kullanır.

Canlı Sözleşmeler, gerçek dünya iş senaryoları için akıllı sözleşmelerin kullanımında daha çok esneklik ve uyarlanabilirlik sağlar. Bu özellik, akıllı sözleşmelerin blok zincirinde konuşlandırıldıktan sonra güncellenmesine ve değiştirilmesine olanak tanır. Bu, işletmelerin ve kuruluşların, her seferinde yeni sözleşmeler oluşturmak ve dağıtmak yerine, ihtiyaçları değiştikçe sözleşmelerinde değişiklik yapabilecekleri anlamına gelir. Bu, maliyetleri düşürmeye, zamandan tasarruf etmeye ve verimliliği artırmaya yardımcı olabilir. Akıllı sözleşmeleri güncelleme yeteneği, yeni düzenlemeler veya öngörülemeyen koşullar nedeniyle bir sözleşmenin değiştirilmesi gereken durumlarda yararlı olabilir.

NFT'ler için bir dizi hizmet sunar:
  • NFT oluşturulmasına ve yayınlanmasına izin verir.
  • NFT alınıp satılabilen ve takas edilebilen bir pazara sahip.
  • Kullanıcıların işlem ve sahiplik geçmişini görüntülemesini, NFT'leri izlemesini ve yönetmesini sağlayan bir NFT sistemi var.
  • NFT'lerin orijinalliğini kontrol edilebilmesi için bir doğrulama hizmeti sunar.
Genel olarak, işletmelerin ve kuruluşların NFT oluşturması, yönetmesi ve ticareti yapması için güvenli ve verimli bir platform sağlamayı ve blockchain'in gücünü dijital varlıklar ve koleksiyon ürünleri dünyasına getirmeyi amaçlar.

Platformun utility tokeni LTO 2019’da çıktı.
Max. arz: 500 milyon
ATH: 0,90$ (Nisan 2021)
Fiyat: 0,1047$
Piyasa değeri: 42,9$ milyon
Borsa: Binance, Gate, ZT, Bitrue, Hotbit ve birçok. YTD.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,004
Mesajlar
57,863
Kullanıcılar
6,630
Son üye
Ahmetulasumutlu
Üst