Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cardano'nun Uygulaması Google Play'de

Apple ve Google genellikle kripto para ile ilgili uygulamaları desteklemez, içeriğinde barındırsa bile çok ön plana çıkmamalarını sağlardı. Ancak bir süredir işler biraz farklı yürüyor gibi. önce Google Cloud'un artık EOS altyapısında işletileceğinin duyurulması ve şimdide bu. Bir zamanla kripto para reklamlarına sansür uygulayan Google'den şimdiki Google'ye. elbette bunda ciddi dolandırıcılık faaliyetlerinin katkısı fazla. Çok ciddi mağdurlar oluşmuştu o dönemde. ama aklımız var dimi, öyle sazan gibi her şeye atlamamak lazım. Artık bu teknoloji devleri de gelişen teknolojik altyapıda kendilerine yer edinmeye çalışıyor gibi görünüyor.

başlıkta da yer aldığı üzere Cardano'nun kripto para uygulama artık Google Play üzerinden listenecek. Cardano kripto parasındaki oy sisteminin işletilebilmesi için yol haritası içerisinde bulunan uygulaması Catalyst'nin Google Play'e girmesi gerçekleşmiş görünüyor. bu sayede ciddi bir fiyat artışı beklenebileceği yönünde ciddi haberler dolaşmakta. (YTD). Ancak şunun da unutulmaması gerekiyor ki genelde çok ciddi sükse yapacak kripto paralarda haberler göstere göstere gelmiyor. o yüzden yatırım yaparken temkinli, yaklaşmakta fayda var.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst