Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cezam Bitti!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

Hüseyin88

Misafir
Herkese Günaydın
Evet arkadaşlar okuduğunuz doğru 3 gündür forumdan uzaklaşmış bulunmaktayım. Dün gece saatlerinde cezam kalktı.
Şimdi ceza sebebin neydi? diye düşünüyor olabilirsin ben söylüyüm. 3 defa uyarı ve en sonunda kopya içerik evet malesef böyle. Ama emin olabilirsiniz ki öyle iyi anladım ki buranın değerini bu 3 gün nasıl geçti şaşkınım.
Tarla işiylemi uğraştım neler neler yapmadım‍♂️

Neyse arkadaşlar ben malesef böyle hataya düştüm siz sakın yapmayın. Şu 3 günde öyle gündem oldu ki takip edememek forumda ki görüşleri görememek inanın insana bir farklı hissettiriyor. Burdan öncelikle @SatoshiTURK hocamdan sonra da tüm yöneticilerden özür dileyerek konumu kapatıyorum.

Herkese iyi okumalar...

Bende birdefa siteye zor giriş cezası almıştım dünde bir uyarı aldım. Evet forum cok degerli ve adminleri cok anlayışlı insanlar bunların yerınde başkaları olsa direk uğraşamayız cahillerle diyerek ban atar yol verır ama admin arkadaşlarımız öyle degil önce inceliyorlar sonrada hata var ise bizlere söylüyor hangı adam yapar la bunu hakkını veren insanlara buradan selam olsun. Lise hayatımda ben hiç ders calışmadım liseyide nasıl btirdim bilmiyorum ama şu noktalama olsun virgül olsun bagzen nerede kullanacagımı bilemiyorum cogunlukla telefondan girdigimden dolayı cok zorlanıyorum konu açmalarda yaptıgımız ve yapacagımız hatalar için şimdiden kusura kalmayın bizler böyle bir foruma alışmamız belki zaman alır ama sonunda başarılı olmak vardır. Buradan @SatoshiTURK ekibine ve arkadaşlarına herşey için teşekkür ediyorum ceza alsamda almasamda en azında adam gibi adminlere sahipler. Herkese hayırlı sabahlar bol kazanclar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,194
Kullanıcılar
6,695
Son üye
TEO
Geri