Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

ChainLink (LINK) Hakkında Yanlış Bilinen Detay

Öncelikle LINK kripto parası ile ilgili temel bilgileri anlatmak istiyorum. Chainlink bir ağ. Üzerinde akıllı kontratlar gerçekleştirilebiliyor. ayrıca diğer ağlar ile bağlantı kurulabilmesine de olanak sağlıyor. Bu özelliği ile Ethereum'un bir adım ötesinde gibi. Toplamda 1 milyar adet üretilecek gibi görünüyor. Bu da Ethereum'dan bir diğer farkı. Bildiğiniz gibi Ethereum'da böyle bir sınır söz konusu değil.

Şimdi geldik yanlış bilgilere. Sürekli Japonya LINK kullanmaya başlayacak, bu kripto paraya yatırım yapsak iyi olur gibi duyumlar alıyorum. Ben düzeltmekten yoruldum, onlar aynı fikirlerle gelmekten bıkmadı. Öncelikle ilk olarak Japonya'da kullanılacak olan LINK değil LN. Yani LINE uygulaması tarafından çıkarılan LINK Blockchain. Özellikle de adını farklı bir proje olduğunu belirtmek maksadıyla Blockchain ekiyle çıkardılar. Ayrıca o da Japonya'da para gibi kullanılacak değil, sadece LINE'ın diğer uygulamaları üzerinden kazanılabilecek şekilde ayarlama yapılmış.

Yani yanlış bilinenin aksine Chainlink'in LINE ile hiçbir alakası yok. İkisi bambaşka bir dünyada. Sadece isim benzerliğinden kaynaklı sürekli olarak birbirleriyle karıştırılmaktadır. Bu durumda aynı Ripple'nin banka transferlerinde kullanılacağı algısı oluştuğu zamankine benzer bir durum. Karıştırıp yatırımlarınızı buna bel bağlayarak yapmayın...
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,379
Mesajlar
62,929
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Samet1
Geri
Üst