Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Chainlink (LINK) Ve Cosmos (ATOM) Fiyat Analizi

altcoin-kitle.png

Chainlink (LINK) Fiyat Analizi
Yazının yazıldığı sırada, Chainlink 10,21 dolarlık fiyatıyla %4.63’ün biraz üzerinde işlem görüyordu. LINK, son birkaç gün içinde 9.347 dolarlık en düşük seviyesinden kayda değer bir artış kaydetti. Analist Shubham Swaroop’a göre şu anki direnç seviyesinin 10,03 doların altında bir kırılma, kripto para biriminin birkaç gün önce görülen son 9,3 dolarlık düşük seviyelerine geri dönmesine neden olabilir. Son dönemdeki çifte tepe oluşumuyla, kısa vadede 10,03 dolar seviyesinde düşüş eğilimi görülmesi muhtemel.

LINK-analizi-1024x590.png


Öte yandan, Göreceli Güç Endeksi, 49’da tarafsız bölgenin hemen altında seviyelerinde bir artışa tanık oldu, ancak mevcut ayı trendinden çıkmadan önce daha uzun bir yol var.

Cosmos (ATOM) Fiyat Analizi
Cosmos (ATOM), 4,82 dolar ve 5,09 dolarlık iki önemli destek seviyesini aştı ve dünden bu yana %2 daha fazla kazanarak ivmelendi. daha fazla ivme kazandı. Yazının yazıldığı sırada ATOM 5.48 dolardan işlem görüyordu.

atom-fiyat-analizi-1024x590.png


Yatırımcıların şimdi, dijital varlığın önümüzdeki birkaç gün içinde 5.5 dolarlık pivot seviyesine nasıl tepki verdiğini yakından izlemeleri gerekiyor, çünkü bu seviyeyi geçememesi, zayıflayan boğa hissiyatının bir işareti olabilir. Bununla birlikte, 5.46 dolarlık anlık direnç seviyesinin üzerinde bir dönüş gerçekleşiyor gibi görünüyor ve bu seviyenin üzerinde gözle görülür bir yükselme eğilimi ile ATOM’un yükseliş ivmesini daha da sağlamlaştıracak.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,693
Son üye
qwerty
Geri
Üst