Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Çin Medyası Bitcoin Fiyat Artışını Eleştiriyor

Ekran Görüntüsü (464).pngHaber sitesi coinkolik de yer alan bir habere göre, Çin medyası Blockchain’i överken Bitcoin fiyat artışını eleştiriyor.

Çin devleti sık sık vatandaşlarını madeni paralara karşı uyaran bir politika izliyor. Yine Çin devleti eliyle yönetilmekte olan iki medya şirketi bu konuda haberler paylaşmakta ve Blockchain’e övgü gönderirken, Bitcoin ve fiyat artışlarını ise Hype benzetiyor. İlgili basın kuruluşları Bitcoin fiyat artışlarına odaklanmak yerine ısrarla Blockchain teknolojisine odaklanılması gerektiğini bildiriyor.

Xinhuanet ve Sina isimli bu basın kuruluşları Bitcoin fiyat artışlarının bir açıklamasının olmadığını ve sadece abartıdan kaynaklanan bir süreç olduğunu belirterek, blockchain teknolojisinin potansiyelinin görülmesinin gerektiğini bildiriyor. İlgili basın kuruluşlarının kaleme aldıkları, aslında tam olarak Çin devlet politikalarının da mevcut olaya bakışlarını yansıtıyor demek sanırım yanlış bir ifade olmaz.
 
işine gelmeyince kripto paraları sevmiyor bu Çin. Kendi kontrollerindeki kripto para projelerini teşvik ediyorlar. Bence her ne kadar normal olsa da ikiyüzlülük.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst