Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cloud Mining Nedir ? Karlımı ?Güvenlimi ? 2020

R

Rezz26

Misafir
Bulut madenciliği operasyonları, kripto para madencilerine hash gücü satan veya kiralayan madencilik çiftlikleridir - madenciliğe adanmış veri merkezleri. Hizmetin özü, bir üçüncü tarafın madencilik ekipmanına ev sahipliği yapmasıdır.

Bulut madenciliğinin birçok avantajı ve dezavantajı vardır. Birincisi, kullanıcının dolandırıcılık ve dolandırıcılıklarla dolu bir alanda bulut sağlayıcısına güvenmesi gerekir. Kullanıcı, ekipmanı veya nasıl kullanıldığını kontrol edemez.

Elbette avantajları, evinizi bilgisayar ekipmanıyla doldurmak zorunda kalmamak, gürültü, ısı, güç tüketimi ve madencilik ekipmanının bakımıyla uğraşmak zorunda kalmamaktır. Esasen, işi dış kaynak olarak kullanıyorsunuz.

Peki Cloud Mining mi ? Pool Mining mi ?
Peki havuz madenciliği ile bulut madenciliği arasındaki fark nedir? Her iki durumda da üçüncü bir tarafla çalışıyorsunuz:

Havuz madenciliği ile kendi madencilik teçhizatınıza ihtiyacınız var ve havuz yazılımını kullanarak madencilik teçhizatınızın işleme gücünü madencilik operasyonuna katkıda bulunuyorsunuz. Ekipman satın almak ve yönetmek, ekipmanı çalıştırmak, ekipmanı soğutmak, sağlam bir İnternet bağlantısını çalışır durumda tutmak vb. Konularla uğraşmanız gerekecek.
Bulut madenciliği ile, aslında bir madencilik operasyonunda yatırımcısınız; tüm sağladığınız para. Bulut madenciliği şirketleri, işletmeye çeşitli meblağlar yatırmak için binlerce kişiyi kaydeder ve karşılığında elde ettiği gelirden pay alır. Tek yapmanız gereken, saygın bir bulut madenciliği operasyonu bulmak (dikkatli olun!), Onlara para göndermek ve onlar her şeyi yönetirken günlük işlerinizi yapmaktır.

Cloud Mining in Avantajları,Dezavantajları ?

Bulut madenciliğinde, kazandığınızı tutmayın (bunları paylaşmanız gerekir); Bulut madenciliği firmasına katılmak için bir ücret ödemeniz gerekir (ancak kaçındığınız tüm zorlukları düşünün!) ve havuz madenciliği gibi, gücün az sayılara düşme tehlikesi vardır.

Bazı bulut sözleşmeleri daha uzun vadeli bir taahhüt gerektirdiğinden, geçişi daha zor bulabilirsiniz; hızlı bir şekilde gemiden atlayamayabilirsiniz. Ayrıca, bazen, belirli bir kripto para biriminde madencilik kârsız hale gelirse (bazen olduğu gibi), operatör sözleşmeyi iptal edebilir.
Lakin unutmamak gerekir sözleşmede yazılanları iyice okuyun. Eğer iptal hakkınız yoksa o firmayla anlaşma,sözleşme yapmayınız.

Peki Güvenebilceğimiz Firma Varmı Türkiyede ?

Evet. Dostlar bunu Türkiyede sıkıntısız olarak devam ettiren şirketler var.
Bunların en güvenlisi olarak Türkiye Mining var ve sizede bir hediye sunuyor.

Nedir Bu Hediye ?

Bu hediye siteye kayıt olduğunuzdan itibaren 1000 GH/S kazım gücü hediye ediyor.

Şimdilik bu kadar. Elimden geldiğince bu şirketleri derleyip,toplayıp yeniden forumumuzda
paylaşacağım.

Allah'a emanet olun.
 
Maalesef TürkiyeMining geçtiğimiz günlerde scam oldu. Hemde çok güzel bir kampanya ile yatırımları topladıktan sonra kaçtılar :(
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst