Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinbase Beklentinin Üzerinde Gelir Elde Etti!

Bazinga

Tümgeneral
2.png

Coinbase geçtiğimiz günlerde üçüncü çeyrek raporunu paylaştı.

Rapora göre gelirleri beklentinin üzerine çıkarken kayıpları ise azalmaya başladı.

Üçüncü çeyrek gelir tahmini 654,7 milyon dolar iken geliri ise 674 milyon dolar olmuştur.

Hacim beklentisi 80,4 milyar dolar iken hacmi 76 milyar dolar olarak açıklandı. İkinci çeyrekte kıyaslandığında hacimleri düştü.

Şirket üçüncü çeyrekte ise 2 milyon dolar zarar etmiştir. Zararları geçen seneye göre büyük oranda düşmüştür.

Ekli dosyayı görüntüle 16460
Coinbase geçtiğimiz günlerde üçüncü çeyrek raporunu paylaştı.

Rapora göre gelirleri beklentinin üzerine çıkarken kayıpları ise azalmaya başladı.

Üçüncü çeyrek gelir tahmini 654,7 milyon dolar iken geliri ise 674 milyon dolar olmuştur.

Hacim beklentisi 80,4 milyar dolar iken hacmi 76 milyar dolar olarak açıklandı. İkinci çeyrekte kıyaslandığında hacimleri düştü.

Şirket üçüncü çeyrekte ise 2 milyon dolar zarar etmiştir. Zararları geçen seneye göre büyük oranda düşmüştür.
Çok kötü bir denklemin içerisine düştüler. Açıkçası denetlenebilirlik nedeniyle piyasaya etkisi çok çok azaldı coinbase nin. Borsaya COIN adıyla çıkmasıyla beraber, bu durun yarardan çok zarara sebep oldu coinbase için. Ayı döneminin ilk anlarının en çok etkilenenlerinden.

Çok kötü bir denklemin içerisine düştüler. Açıkçası denetlenebilirlik nedeniyle piyasaya etkisi çok çok azaldı coinbase nin. Borsaya COIN adıyla çıkmasıyla beraber, bu durun yarardan çok zarara sebep oldu coinbase için. Ayı döneminin ilk anlarının en çok etkilenenlerinden.
Birde şu ABD'nin yakından takip etmesi iyice Coinbase'i mahvetti

Yanlış hatırlamıyorsam, ağustos ayında coinbase'den mail almıştım, TR müşterilerine işlemleri sınırlayacaklarını söylüyordu. Sonrada ekim sonuna kadar yeniden kyc yapan TR müşterilerine işlemlerini açacaklarını söylediler. Daha öncede defalarca kyc yaptırmıştı, bu yüzden bir daha girmedim ve kullandığım tüm yerlerden coinbase cüzdanlarımı kaldırdım. Bu konuda ek bilgisi olan var mı?

Coin piyasasında boğa sezonu başlarsa olumlu haberler radarda gelir. Coinbase içinde beklenti üzeri kar açıklaması normal. Bu piyasadaki birçok paydaş içinde buna benzer haberler ardarda gelecektir.

Yanlış hatırlamıyorsam, ağustos ayında coinbase'den mail almıştım, TR müşterilerine işlemleri sınırlayacaklarını söylüyordu. Sonrada ekim sonuna kadar yeniden kyc yapan TR müşterilerine işlemlerini açacaklarını söylediler. Daha öncede defalarca kyc yaptırmıştı, bu yüzden bir daha girmedim ve kullandığım tüm yerlerden coinbase cüzdanlarımı kaldırdım. Bu konuda ek bilgisi olan var mı?
KYC islemlerinde adre bilgisine yönelik dogrulamalarinda devreye girmesiyle pek çok borsada KYC si olanlar bile tekrar tekrar KYC yapmak durumunda kaldı

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri