Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinbase Halka Arz Başvurusu

coinbase.d491999a12d7c093ec6cd83ad64a1e23.png

Dünya'nın önde gelen kripto para borsalarından olan Amerika menşei'li Coinbase borsası, Coinbase Global INC. olarak halka arz için taslak bir izahname ile Amerika Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu olarak bilinen SEC'e sundu. Bu yılın yaz aylarında bahse konu planlama kulislerde konuşulmaya başlanmış, ancak Coinbase tarafından bu konuda şu ana dek herhangi bir girişimde bulunulmamıştı.

Coinbase tarafından yapılan açıklamaya göre S-1 formu olarak da bilinen, Menkul Kıymetler ve Borsa Kayıt formunun SEC tarafından yapılan incelemelerden sonra yürürlüğe gireceğinin öngörüldüğü bildirildi.

Kaynak : Uzmancoin

Hisse senedi alınabilen borsa FTX miydi? Borsaya girdikten sonra düşünülebilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Coinbase önceden faucet sistemlerinde anında ödeme almak için kullanılabilmekteydi. Halen aynı şekilde kullananlar var bu ödeme yöntemini. Fakat bu sistemin bu kadar büyüyebileceğini tahmin etmemiştim. Şimdi de bu haberle gündemde. Yatırım tavsiyesi değildir.

Coinbase önceden faucet sistemlerinde anında ödeme almak için kullanılabilmekteydi. Halen aynı şekilde kullananlar var bu ödeme yöntemini. Fakat bu sistemin bu kadar büyüyebileceğini tahmin etmemiştim. Şimdi de bu haberle gündemde. Yatırım tavsiyesi değildir.

Eskilerden tamam fakat şu an faucet sistemlerinde halen aynı şekilde kullanılan bir platform değil artık. Yazdıklarınızı yanlış mı anladım ?

Aşağıdaki linklerdeki uygulamalar açısından söylemiştim aslında.

Coinbase cüzdanının depozit limitleri düşük olduğu için oraya çekilebiliyordu musluk kazançları.
Sonradan pek çok musluk sitesi Faucetpay ya da Expresscrypto gibi aracılık yapan mini cüzdanlarla anlaşma yaptığı için Coinbase cüzdanı pek tercih edilmiyor atık.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,248
Kullanıcılar
6,700
Son üye
Wolfman0735
Geri