Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinbase Yatırımsız Tek Seferlik Para Kazanma

Merhaba;

Coinbase den yatırımsız Türk parasına göre 157 civarında bir para kazandım. Ama belirteyim bu sadece tek seferlik bir olay. Yani ben başka adresle kayıt olayım falan olmuyor. Çünkü üye olduktan sonra hesap doğrulaması için kimlik/ehliyet/pasaport ön/arka resmi ve sizden bir selfie istiyor belgenizdeki resimle sizin resminizi karşılaştırıyor. O yüzden ikinciye para alma gibi bir durum söz konusu değil. Ha eşinizi dostunuzu kayıt ederseniz olur anca. Şimdi size nasıl kazanılacağını anlatıyorum. Her şeyi adım adım yaptığınız taktirde 1 saat sürmeden para alabilirsiniz şimdi size adım adım nasıl para kazanacağınızı anlatacağım.

İlk etapta coinbase ye tüm bilgileriniz doğru bir şekilde üye oluyorsunuz. Profil doğrulamasınıda yukarıda anlattığım şekilde gönderip onaylanmasını bekleyin. Üye olduktan ben şu anda pc den ekran görüntüsü aldım.

üye1.jpg

Mobilden giriyorsanız sol üstte 3 çizgiye tıklayın. Sonra 5. sırada öğrenin ve kazanın seçeneğine giriyorsunuz. Burada bizi belli başlı adımlar bekliyor. Mesela ilk sırada siz tane yan yana içerik gösteriyor hepsinin içine tek tek girip sorulan sorulara cevap veriyorsunuz. Doğru cevabı verdiğinizde size 1 dolarlık IoTeX (ERC-20) veriyor ve anında coinbase hesabınızda görüyorsunuz. Buda 1 dolarlık IoTeX , 9 IoTeX e denk geliyor. 3 Görevide yaptığınızda 27 IoTeX siniz anında hesapta oluyor.

üye2.jpg

Aynı şekilde alttaki görevleride yaptıktan sonra sırasıyla IoTeX, USD Coin, Stellar Lumens (XLM) kazanacaksınız. IoTeX ve USD Coini takas kısmından Stellar Lumens (XLM) çevirin. Hepsini XLM yaptıktan sonra da çekimi sağlamak ya banka bilgilerinizi girin ya da binance hesabınıza aktarın. Ben banka bilgilerini giremedim. Bütün görevleri de yapamadım çünkü sanırım sistem yatırım yapmadığım için ilerlememe izin vermedi. Nedenini tam bilemiyorum. Adres kısımlarını falan doldurmadım ondan olabilir. Ben 3 coin görevini yaptım. Yeni görevlere tıkladığımda tekrar kimlik/ehliyet/pasaport ön/arka resmi ve sizden bir selfie istiyor. Defalarca yollamama rağmen kabul etmedi sonra. Binance kısmına para aktarmak içinde XLM wallet hesabını coinbasede gönder/al kısmından gönder diyin.

ÜYE3.jpg

Bakın burası çok önemli. Alıcı kısmına binance adresinizdeki XLM cüzdan kodunuzu yapıştırın ve devam et diyin. Daha sonra size MEMO numarasını socarak coinbase onuda binance daki cüzdan adresinin hemen alt satırında göreceksiniz. Onuda yazın ve transfer edin. Yaklaşık10-15 dk içerisinde binance hesabınıza yazdığınız TL kadar XLM geldiğini göreceksini. Sonra onu binance da sat diyin anında hesabınıza TL olarak geçsin. Zor gibi gözüküyor ama hesabınızı onaylattıktan sonra öğren diceksin hesabına o coin bazında paralar geçecek.

Umarım kazanırsınız. ben yaptım oldu.

Coinbase tamamen aptalca yönetilen bir platform. Kimlik fotoğraflarım ve kendi fotoğrafım aylardır onay bekleme listesinde. Bu onaylar tamamlanmadan yapılabilen testler nadir. CLV ve USDC yapmıştım ben. Şu an girip baktığımda benim Learn & Earn bölümümde IoTeX görünmüyor bile.

Coinbase tamamen aptalca yönetilen bir platform. Kimlik fotoğraflarım ve kendi fotoğrafım aylardır onay bekleme listesinde. Bu onaylar tamamlanmadan yapılabilen testler nadir. CLV ve USDC yapmıştım ben. Şu an girip baktığımda benim Learn & Earn bölümümde IoTeX görünmüyor bile.
Ben IoTex'i yaptım. Ama ondan bir önceki ben de görünmüyordu başka bir arkadaşta görünüyordu. Neye göre belirliyorlar belli değil. Arada girip bakmak lazım. Bu arada IoTex fena bir projeye benzemiyor. Ortaklıkları falan da iyi. Testin ardından 2x yapmıştı en son. Şimdi noldu bilmiyorum. YTD.

Ben IoTex'i yaptım. Ama ondan bir önceki ben de görünmüyordu başka bir arkadaşta görünüyordu. Neye göre belirliyorlar belli değil. Arada girip bakmak lazım. Bu arada IoTex fena bir projeye benzemiyor. Ortaklıkları falan da iyi. Testin ardından 2x yapmıştı en son. Şimdi noldu bilmiyorum. YTD.
Bende çok uzun süredir 300 tane falan vardı, geçenlerde ath zamanı satmak zorunda kaldım. Bence de iyi proje.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,195
Kullanıcılar
6,696
Son üye
CryMsty
Geri