Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

CoinGecko Terminal Hizmetinin Faydaları

digital-marketing-g08544885a_640.jpg

CoinGecko Terminal Hizmetinin Faydaları
CoinGecko, pazar verileri, geliştirici etkinliği ve topluluk büyümesi dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimleri hakkında veri sağlayan bir kripto para birimi veri toplayıcı ve analitik platformudur. CoinGecko tarafından geliştirilen ve kripto para tüccarları ve yatırımcıları için profesyonel düzeyde piyasa verileri ve ticaret araçları sağlayan bir ticaret terminalidir. Gerçek zamanlı veri beslemeleri, gelişmiş grafik araçları, sipariş defteri görselleştirmesi ve daha fazlası gibi özellikler içerir. Ayrıca özel veri setlerine ve gelişmiş ticaret araçlarına erişim sağlayan abonelik tabanlı bir hizmet sunar.

CoinGecko Terminal hizmetinin faydaları:

- Fiyatlar, sipariş defteri derinliği ve ticaret hacimleri dahil olmak üzere çok çeşitli kripto para birimleri hakkında gerçek zamanlı piyasa verileri sağlar.

- Platform, yatırımcıların piyasa trendlerini analiz etmesine ve bilinçli alım satım kararları vermesine olanak tanıyan gelişmiş grafik araçları içerir.

- Tüccarların belirli bir kripto para birimi için mevcut alım ve satım emirlerini görmelerine olanak tanıyan bir sipariş defteri görselleştirmesi sağlar.

- Platform, tüccarların piyasa trendlerini analiz etmek ve daha bilinçli ticaret kararları vermek için kullanabilecekleri çeşitli teknik göstergeler içerir.

- Kripto para piyasalarıyla ilgili haberlere ve sosyal medya güncellemelerine erişim sağlayarak tacirlerin en son gelişmelerden haberdar olmalarını sağlar.

- Abonelik hizmeti, geçmiş piyasa verileri ve gelişmiş ticaret araçları dahil olmak üzere özel veri kümelerine erişim sağlar.

- Platform, birden fazla borsadan alım satım verileri sağlayarak, tüccarların fiyatları karşılaştırmasına ve bilinçli alım satım kararları vermesine olanak tanır.

- Kullanıcıların kendi ticaret stratejilerini oluşturmasına ve yürütmesine olanak tanıyan Algo ticareti gibi ticaret otomasyonu özellikleri de sunar.

Portfolyo özelliği çok iyi. Karmaşık hesplamalara girmeden basitçe portfolyo grafiği, kâr / zararı ve her kripto için daha fazlasını görebiliyoruz.
Günlük toplayabildiğimiz şeker ödülleri ile indirimli birçok şey satın alınabiliyor. Ben CoinGecko'yu çok kullanıyorum.

Ben Coinmarketcap'i kullanıyorum daha çok. Projelerle ilgili daha çok yazılı açıklama var. Coingecko'yu da kullanıyorum elbette. Karşılaştırıyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,694
Son üye
kriptoaraştırmacısı
Geri