Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

CoinMarketCal

Herkese merhaba,

Mutlaka kullananlarımız vardır fakat platformda aradım ama açılmış bir başlık bulamadım. Her gün fırsat buldukça mutlaka girip baktığım ve coin'lerin gelecekteki fiyatlanmalarıyla ilgili yol gösteren güzel bir web sitesini paylaşmak istiyorum.

CoinMarketCal

Site, merkeziyetsiz ağ projelerinin takvimlerini kanıt üzerinden doğrulamaya dayandırarak açıklayan bir topluluk oluşumu. Çok kısa özetleyecek olursam; herhangi bir projenin önümüzdeki takvim dönemimdeki gerçekleşecek etkinliğine site üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Bu etkinlik, bir AMA da olabilir, coin yakma da; lansman da olabilir güncelleme de. Kısaca coin'lere ait gerçekeleşecek tüm olayların hepsine ulaşabileceğiniz bir takvim database'i diyebiliriz CoinMarketCal için.

Kanıt üzerinden çalışmasının mantığı, sitenin bir topluluk oluşumu olmasından kaynaklanıyor. Herhangi birisi site üzerinde bir etkinlik açabiliyor ve bu açtığı etkinliğinin kaynağını verebiliyor. Dolayısıyla etkinliğin gerçek olup olmadığını doğrulayabiliyorsunuz.

Yaklaşan etkinlikler bölümünden son eklenenlere göre sırala dediğinizde anlık olarak en son giriş yapılan etkinliklere ulaşabiliyorsunuz. Erken zamanda bir coin'i fiyatlayacak kadar etkili bir etkinliği yakalayabilirseniz alış ya da satış fırsatı yakalayabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar dilerim,
K.

Son düzenleme:
Harika aslında site yapıyor mu bilmiyorum ama road maplerin yapılıp yapılmadığını inceleyen bir site de çok iş görür gibi geldi bana. Hem kararlı bir şekilde bu işi yapanları görürüz hem de aksayan var mı yok mu onu anlarız.

Harika aslında site yapıyor mu bilmiyorum ama road maplerin yapılıp yapılmadığını inceleyen bir site de çok iş görür gibi geldi bana. Hem kararlı bir şekilde bu işi yapanları görürüz hem de aksayan var mı yok mu onu anlarız.
Site bunu yapmıyor ama dediğin gibi bunu yapan bir site olsa projelerin güvenilirliklerini ölçmek adına muazzam olur gerçekten.

ilk kez duydum paylaşım için teşekkürler, faydalı

Bende ilk defa duydum, anlattıklarınıza göre çok faydalıymış, teşekkürler.

Aslında meşhur bir sitedir :) bilgi bilgidir koyun bir kenara :D

steve brule what GIF

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,184
Kullanıcılar
6,690
Son üye
Yusuf Erdoğan