Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coinpot.co - Kripto Para Cüzdanı

Coinpot düşük komisyon oranları ile kripto paralarınızı toplayacagınız, saklayacagız wallet cüzdan sistemidir. Coinpot ile cüzdana çektiğiniz her kripto parada kendi tokeni olan Coinpot Token vermektedir. Bu tokenleri ister convert yapıp btc ye isterseniz lottery gibi sistemlerde kullanın. Site ödemeleri genelde toplu olarak gönderiyor bende geçen yıllarda çok kullandım ödemelerde herhangi bir sıkıntı olmuyor .Sitede vip reward bölümü vardır sitenin verdiği belli görevleri yerine getirince çeşitli bonuslar vermektedir. Görevler referans görevleri , claim gibi görevlerdir. Ayrıca sitede herhangi bir tokenin üstüne basıp mine tokens dediğinizde o tokeni kazmaya başlıyorsunuz. bilgisayarınızın performansına göre kazım gücünü ayarlayabilirsiniz. Unutmayın kullandıgımız normal bilgisayarlar kripto para kazımı için tasarlanmamıştır.

Üyelik Linki: https://coinpot.co
 
Kripto para cüzdanlarının güvenlikleri ile ilgili ilginç bilgiler karşıma çıkmıştı. Çok bilgili olmadığım bu konuda duyduğum bir kaç şeyi paylaşmak isterim. Çeşitli şifreleme yöntemleri ile oluşturulan güvenli cripto para cüzdanlarının, alım satım aracılığı yapan arayüz firmalarının cüzdanlarından daha güvenli olmadığı birinci duyumum. Ayrıca para ödendiğinde bunun yani ödenen bu paranın, memnuniyetsizlik durumunda geri alınamadığı. Ve uluslararası bir standardın olmayışı nedeni ile gelecek zamanlarda cüzdanınızın altyapısını sağlayan firmanın ortadan yok olması, yazılım ve güvenlik desteği verememesi nedeni ile tüm paralarınızın bir anda yok olması gibi risklerden bahsedilmekte. Bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini, önerilerini yazmalarını isterim. Teşekkürler.
 
Coinpot yeni degil sabnirim faucetpay gibiydi bu da sonradan musluklari kaldirdilar dogru hatirliyosam
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,636
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst