Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Contentos (Cos) Token Nedir? Cos.Tv Kazanç Rehberi

Genel Amacı
Video içerik üreticisi
Kripto Para Tam Adı
Contentos
Kripto Para Kısa Adı
Cos
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2020
Web Sitesi
https://www.contentos.io/
birde bu beğenme enerjisi hemen bitiyor.mantık saçma para ile vest alan kişi kazanması gerekir.beğeni yapan kişi free onu beğeniyorum o kazanıyor o beni beğeniyor ben kazanamıyorum:ROFLMAO:
Steem ve hive denen iki proje vardı hive steem in hardforku zaten, balina hesaplari sırf adları duyulsun sistem yürüsün diye geçici güç bağışı bile yapıyordu. Ama bir konu paylastiginda en tepede çok ciddi miktarlar kazaniyorlardi. Küçük büyük herkes beğendiği için. Dediğim gibi bu iş etkileşim işi ve zamanla olacak şeyler.

Steem ve hive denen iki proje vardı hive steem in hardforku zaten, balina hesaplari sırf adları duyulsun sistem yürüsün diye geçici güç bağışı bile yapıyordu. Ama bir konu paylastiginda en tepede çok ciddi miktarlar kazaniyorlardi. Küçük büyük herkes beğendiği için. Dediğim gibi bu iş etkileşim işi ve zamanla olacak şeyler.
Aynen hocam etkşleşim yaparak yorum yaparak abone sayısı artıyor bu şekilde videolar izlenme ve etkileşim alıyor özellikle anasayfada yer alan videolar çok izleniyor yorum ve beğeni alıyor böylece kazanç artıyor benim standart gibi oldu her video en az 10 TL bırakıyor hemde oyun oynuyorum 😅

tam olarak buradan fazla para kazanmak için bir yol yok mu bazı kanallar bir videodan bin tl hatta 7.000 tl kazananı gördüm bunlar nasıl kazanıyor.?
Beğeni ve gift alması lazım videoların deprem videosu 23 bin civarı kazanmış bunun haricinde nft video yapabilirsiniz ama tavsiye etmem o zaman yatırım yapmanız lazım gerek yok video izleyerek ayda en fazla 50 TL alırsınız onun yerine video formatı belirleyebilirsiniz bazı kanallar internetten bulduğu videoların üzerine müzik ekleyip yüklüyor bazıları benim gibi oyun yapıyor bazıları komple yapay zeka ile hikaye oluşturup atıyor ona göre kazanıyor önemli olan videoların etkileşim alması bu sayede beğeni ve gift alıyorsunuz beğenenler büyük kanal ise beğeni başına ödemesi daha yüksek oluyor

İlk çekimimi yaptım gerçekten biraz uğraşıp ilgilenince güzel kazandırıyor arkadaşlar Youtube falan video atan var ise bu uygulamayı da kullansın derim
IMG_20240425_090518.jpg

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,268
Kullanıcılar
6,703
Son üye
egecpp
Geri