Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Coronanın Gelişi Önceden Bellimiydi ?

Bildiğimiz üzere ülkemiz ve dünya olarak büyük ve zorlu bir süreçten geçmekteyiz. Bu süreçten geçerken aklımıza neden daha önceden tedbirli olunmadı,neden herşey bir anda gelişti diye türlü türlü fikirler geliyor. Başta bunun geçmişte yaşandığına dair fikirler,kehanetler, bilimsel olmayan şeyler ile sosyal medyada kendimizi inandırma çabası içindeyiz ya da hiç bir bilim adamı çıkıp dememiş ola ki böyle düşündük, kehanetlere inandık.Önceden bunu söyleyen kişilerin kahinler olduğunu düşündük,bilim adamlarının değil.Oysa ki Türkiye Teknoloji ve Uygulamalı Bilimler Dergisinin 2019-05-02 adlı makalesinde ki;
“SARS-Corona Virüsüne Genel Bakış” adlı yazıda bizi bekleyen karanlık yakın dönemi yakın tarihte bilimsel olarak gayet güzelce açıklanmıştı.Ama ben de dahil böyle bilimsel makaleleri genelimiz okumadığımız okumayı sevmediğimiz için önceden bilenlerin kahinler olduğunu düşünüp bilimi göz ardı ettik. Bir daha ki salgını umarım bizler görmeyiz. Ama görürsek daha tedbirli yaklaşacağımıza hiç şüphe yok!
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,379
Mesajlar
62,929
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Samet1
Geri
Üst