Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Crypto.com, Ukrayna İçin Bir Yardım Kampanyası Başlatıyor!

Crypto.com, Ukrayna İçin Bir Yardım Kampanyası Başlatıyor.png

Crypto.com, Ukrayna İçin Bir Yardım Kampanyası Başlatıyor!​

Kripto borsası Crypto.com, 94. Akademi Ödülleri esnasında Ukrayna’ya destek olmak amaçlı bir yardım kampanyası başlatmayı düşünüyor.

Crypto.com, Pazar günü gerçekleşmesi planlanan 94. Akademi Ödülleri sırasında Ukrayna’da yaşanan insan krizine ilişkin bir Televizyon reklamı yapmayı planlıyor.

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek 23 Mart çarşamba günü yapmış olduğu açıklamada, Ukrayna’da savaştan etkilenen insanlara yardım etmeyi planlayan bir kampanya başlatmak için Uluslararası Kızıl Haç Komitesi (ICRC) ile iş birliği yaptığını bildirdi.

CEO Kris Marszalek, kripto para, fiat ve NFT bağışlarını kabul ettiğini bild

Kris Marszalek: “Anlaşmazlık sonucunda Ukrayna’daki insanlık krizinin boyutu gün geçtikçe artıyor ve bizim de ihtiyacı olan insanlara destek olmamız gerektiğini düşünüyorum. Ve bu olaylar süresince kripto topluluğunun hepsi, tüm dünyaya kim olduğumuzu, değerlerimizi ve inşa ettiğimiz şeyin önemini göstermek adına bir araya geldi.”

ICRC’ye göre Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi ile birlikte son 1 ay içerisinde 3,6 milyondan fazla insan Ukrayna’dan kaçtı.

Ukrayna raporlarına göre, milyonlarca insanın gıda ve su kıtlığıyla karşı karşıya kaldığını ve hastanelerin hasar görmesi ya da yıkılması dolayısıyla tıbbi bakım eksikliği olduğunu gösteriyor.

Ek olarak, Ukrayna’ya kripto varlıklar ile yapılan toplam bağış 108 milyon doları geçti.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,225
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Noyan
Geri