Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Crypto Idle Miner ile oyun oynayarak para kazan!

fglc

Üstçavuş
"Crypto Idle Miner" bir kripto madencilik simülasyonu mobil oyunudur. Oyun içerisinde çeşitli binalar, madencilik işlerini yönetmek için çeşitli nadirlikte elemanlar, madenciliğini yapmak için 50'den fazla Token, ekran kartı/asic rigleri, soğutmalar, yetenekler, prestij yapma özelliği ve çok daha fazlası var.

Peki, Nasıl Kazanıyoruz?

Oyunda para kazanmak için çeşitli kriptopara'ların (BTC, ETH, LTC vs.) madenciliğini yaparak ve ya her hafta yapılan oyun içi etkinliklere katılarak oyunun sıralamasında yükselip daha fazla projenin Tokeni olan $HORA kazanıyorsunuz. Sıralama hakkında bahsetmek gerekir ise toplam 5 adet lig var bu ligler içerisinde ise bölümler bulunuyor, bölümler arası her bölümün kazancı aynı ancak ligler arası kazançlarda büyük farklar bulunmakta. Ancak oyunun sosyal medyalarındaki etkinliklere katılarak çok daha fazla HORA ve hatta BTC, ETH, BNB, DOGE gibi kriptolar bile kazanabilirsiniz.
Herhangi bir sorunuz varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz.:)

Oyunu indirip maceraya katılmak için BURAYA

Oyun hakkında detaylı bilgi, Whitepaper için BURAYA

$HORA (Binance Smart Chain) fiyatı hakkında bilgi edinmek için BURAYA
$HORA (Polygon) fiyatı hakkında bilgi edinmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Çok birşey vermez genelde bu tip şeyler ama istisnai platformlar var tabi. Birde ilk aşamada yüksek gelir olabiliyor bazen. Denemedim. Eğer gelir varsa deneriz :)

@fglc hocam durum nedir? 10 günlük bilanço hakkında yorumunuz var mı? Deneyimlediniz mi? Katılma değer mi? Yoksa zaman kaybı mı?

Bilgi için şimdiden teşekkürler.
Hocam oyunu 2-3 yıl önce indirmiştim sonra oynamayı bıraktım şimdi ise 2-3 aydır aktifim. Ben elmas ligindeyim sıralamadan haftalık 350 HORA, haftalık Eventler olduğunda sosyal medyadan 1 haftalık kupon dağıtıyorlar ordan da 300 HORA geliyor yani haftalık kesin olarak 650 HORA(0.08$) geliyor. Ancak asıl Tokenleri oyunu oynayarak kazanmadım 6 sosyal medyadan haftalık hesap başı çekiliş ile toplam 18.000 HORA dağıtıyorlar onlardan 3-4 tane kazandım, Ayrıyeten bide Discord'ta haftalık etkinlik düzenliyorlar ordan da 3.000-4.000 HORA kazanıyorum. Sadece oyunu oynayacaksanız çok kazandırmıyor ama Topluluk'ta aktif olursanız iyi kazandırabilir. Bide ayda bir sosyal medyadan 3 kişiye toplam 150$(25$-50$-75$)'lık popüler bir Crypto dağıtıyorlar kazanma oranı ise %1.7-3 civarında. Benim ne kadar kazandığımı soracaksanız şu son 3 ayda toplam 80.000 HORA(10$) kazandım ama bu yanıltıcı olmasın çünkü çekilişlerden falanda kazanmıştım. Zaman kaybı konusunda ise v2 çıkacakmış ve sıralamadaki Tokenler daha adil bir şekilde dağıtılacakmış bence şimdiden yer ayırtmaktan zarar gelmez.

Bilgi için çok teşekkürler hocam. Böyle böyle satoshiturk web sitesi daha da ender bir konuma gelecek.

Sonuçta hiçbir fikir, düşünce, hayal, tavdisiye; gerçekleşmiş ve deneyimlenmiş tecrübeden daha yol gösterici değil.

Sayenizde bir konu hakkında daha açık ve net verilere sahibiz.

Müthiş.

(y)

Arkadaşlar 29 Ekim nedeniyle Türklere özel promo kodu verecekler kayıt olanlarınız varsa aşağıdaki linkin birinden alsın kodunu, Cumhuriyetimizin 100.yılı Kutlu Olsun.🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Hocam oyun içi ismini yaz (Twitter'dan yapıyorsan dm+yorum atman gerek, Telegram ve ya Discord'tan yapıyorsan Türkçe chat'e isim yazman gerek) sonra sana ulaşırlar, bir kişi birden fazla platformdan toplamasın diye böyle bir önlem almışlar.
Hocam şuan için az kazandırıyor gibi geliyor 5.level oldum hem fiyatı düşük hem az veriyor gibi ileride yükseliyor mu

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,190
Kullanıcılar
6,692
Son üye
erdmkrmn1
Geri