Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Curate (XCUR)

Genel Amacı
NFT Market
Kripto Para Tam Adı
Curate
Kripto Para Kısa Adı
XCUR
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2020
Web Sitesi
https://curate.style
curate-0205.jpg

Curate (XCUR) 2020 yolunda bir fikirle yola çıkan ve NFT trendinin büyümesi ile beraber bu fikri gerçekleştiren bir proje olarak ön plana çıkmaktadır. Bir NFT pazaryerinin yönetim tokenı olarak işlev gören Curate (XCUR), normal alım satım işlemlerinde komisyonsuz işlem ve alıcı ve satıcının ödüllendirilmesine olanak tanır. Yani bilinen kripto paralar yapılan ticaretlerden %4 satıcı komisyonu alırken, Curate (XCUR) ile gerçekleşen işlemlerden herhangi bir komisyon almaz. Buna ek olarak alışveriş işleminin sonunda alıcı ve satıcıları Curate (XCUR) olarak ödüllendirir. Kısacası kendi yerel kripto parasının kullanımına teşvik için tasarlanmış bir sistemdir diyebiliriz.

Curate (XCUR) ATH noktası olarak yaklaşık 10 dolar rakamlarını görmüş olmasına karşın 8.5 milyonluk arzından 60 milyon arza yaptıkları sözleşme değişikliği yoluyla artış sebebiyle ve malum piyasa şartlarından dolayı şuan 0.06- 0.07 dolar seviyelerinden işlem görmektedir. Dolaşan arzı yaklaşık 8.5 milyon olan projenin, toplam arzı 50 milyon maksimum arzı ise 60 milyon olarak belirtilmiş.

Curate (XCUR) Huobi, Kucoin, Gate.io gibi büyük borsalarda listelidir.

Güzel bir anlatım olmuş teşekkürler, takip edilebilir bir proje.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,313
Kullanıcılar
6,686
Son üye
kameraman
Geri