Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Cüzdan Seçimi İçin Yardım

Alirıza

Uzman Çavuş
Arkadaşlar ben bu siteden kazandığım bitcoinleri nasıl çekicem hangi cüzdan sitesini kullanmalıyım öğrenci olduğum kesinti flan olmasın iyi olur ve siz hangi cüzdanları kullanıyorsunuz parayı istediğim zaman hesabıma alabileceğim bir cüzdan var mı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden hereke teşekkürler iyi forumlar

Çözüm
Düşük miktarları borsada tutabilirsin, bitcoin ilerde ne kadar değerleneceğini tahmin edemediğimiz için kendinize özel cüzdan açmalısınız. Sıcak veya soğuk cüzdan. Hack saldırılarından korunmak için soğuk cüzdan daha güvenilir buraya dikkat güvenilir diyorum yani %100 güvenli değildir.
Bilginiz yoksa cüzdan açmadan önce araştırma yapmalısınız, verilen seed keyleri asla kaybetmemelisiniz.
Coinbox ve Coinbase kullanıyorum. Ama bir öneri olarak sunmuyorum çünkü işlem ücreti noktasında beklentileri karşılamayabilir. Fakat işlem ücreti olsa da şuan önemsemiyorum. Uzun süre eklenen satoshiye dokunmak istemiyorum çünkü.

CoinBox wallet nedir?

Yatırım tavsiyesi değildir.
Yabancı borsalarda da kripto varlıkları bulunan biri için şunu söyleyebilirim o paraları TL ye çevirirken kesintiler, gönderim ücretleri nedeniyle kayıplarını oluyor. Ben al sat yaptığımdan benim için yabancı Borsalar avantajlı. Ama sadece BTC tutmak için Türk borsaları daha iyi olur bence

Düşük miktarları borsada tutabilirsin, bitcoin ilerde ne kadar değerleneceğini tahmin edemediğimiz için kendinize özel cüzdan açmalısınız. Sıcak veya soğuk cüzdan. Hack saldırılarından korunmak için soğuk cüzdan daha güvenilir buraya dikkat güvenilir diyorum yani %100 güvenli değildir.
Bilginiz yoksa cüzdan açmadan önce araştırma yapmalısınız, verilen seed keyleri asla kaybetmemelisiniz.

Çözüm

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,311
Kullanıcılar
6,684
Son üye
lncSnpr
Geri