Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Decentraland Dünyasında Moda Haftası?

metaverse_fashion.jpg

Decentraland Dünyasında Moda Haftası?​

Metaverse ve stake ile bağlantılı varlıklara yatırım yapan Tokens.coim, Decentraland dünyasında 2.5 Milyon dolar değerinde arazi satın aldı. Metaverse’i büyük bir fırsat olarak gören ve moda markalarını sanal dünyaya getirmek isteyen Tokens.com, Decentraland moda bölgesinden 116 parsellik mülk satın aldı.

Trust.com CEO’su Andrew Kiguel: “Metaverse'i bir tekel kurulu olarak hayal edebiliyorsanız ve sadece 28 parsel arazi ve 8 oyuncuya sahip olmak yerine, geliştirebileceğiniz çok daha fazla arazi parseli ve potansiyel olarak kira alabileceğiniz milyonlarca ve milyonlarca kullanıcı var. için sürükleyici deneyimler yaratın.” Dedi.

CNBC’de yayınlanan videoda, Decentraland’daki trafiğin az olduğu ve henüz gelişme aşamasında olduğu kabulleniliyor.

Şirket, 2022 senesinin Mart ayında dünya çapında en büyük moda markalarını çekmek ve bir moda haftası başlatmak için Decentraland ile iş birliği yapacağını bildirdi.

Gucci, Chanel, Ralph Lauren, Nike ve Adidas gibi metaverse'e dünyasına atılan ve ürünlerini sanal bir avatarın görmek isteyeceği NFT kaplamaları olarak satan markalardan bahsedilmekte.

Kiguel: "Sosyal medyanın bir sonraki yinelemesi, bir sonraki bilgisayar, eğitim, reklamcılık ve alışveriş yinelemesi ve tüm bunları bir araya getirdiğinizde, internetin kullanım şeklini gerçekten değiştirecek."

166 parsel alanda defileler gibi etkinliklere ev sahipliği yapmak adına geliştirilecek ve 300.000 ila 400.000 ziyaretçi çekeceği düşünülüyor.

Kiguel: “Yaratacağımız şey, insanların oraya gidebileceği ve sadece avatarları için değil, gerçek hayatları için satın alabilecekleri çeşitli şeylere göz atabileceği, meta evrenin 5. caddesi veya Rodeo Drive'ı olacak.”

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Geçen bir yerde okumuştum bir yatırımcı istanbul boğazına sıfır epey bir arsa toplamış ileride buraya eğlence merkezi açacağım ve buraya gelenler konser ve etkinlikler için coin ödeyecek demişti. Gerçek olurmu patlar mı yoksa bir köşesinden bu trene binmemiz mi lazım. teknoloji ile herşeyin mümkün olacağını savunan ben bile bu anlamda ikilemde kalıyorum gerçekten nereye gidecek bu işin sonu. Eski filmlerde olan boğaz köprüsünü alma olayına dönmesinde

Bir yandan da H&M, Ceekcity'de mağaza açtığı iddialarını yalanlamış.
Öte taraftan Decentraland'de moda haftası olacak.

Metaverse'in kaymağını ilk yiyenler giyim şirketleri olacak herhalde.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,187
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri