Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DeFi kullanıcı sayısı katlanarak artıyor

Madeni para piyasası veri toplayıcısı Dune Analytics verilerine göre , DeFi kullanıcı sayısı , diger bir ifadeyle DeFi adreslerinin toplam sayısı 860 bine ulaşmış durumda.
Ekim 2020 döneminde deger olarak bu madeni para ciddi olarak düşüş yaşasa bile yatırımcıların tokene duydukları ilgi artarak devam etmiş gibi gözüküyor . Sadece Ekim ayı içerisindeki kullanıcı sayısı 220 bin civarı artış göstermiş ki bu % 40 lık bir artışa işaret ediyor.
Kasım 2020 döneminde de bu artış devam ederek ayın ilk 11 gününde 85 bin kişilik bir artış daha gerçekleşmiş, % 11 gibi artış daha olmuş. Ekim ayından bu güne kadar olan kullanıcıların artış oranı ( 6 hafta) ise % 55 gibi oldukça yüksek ve dikkat çekici bir ilerleme. Haberin devamında,önümüzdeki günlerde yatırımcıların bu tokene duydukları ilginin artarak devam edebilecegi yönünde yorumlar eklenmiş.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,222
Mesajlar
60,070
Kullanıcılar
6,715
Son üye
pacemaker
Geri
Üst