Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dego Finance Nedir (DEGO)

Genel Amacı
Merkeziyetsiz borsa, Defi, NFT
Kripto Para Tam Adı
Dego Finance
Kripto Para Kısa Adı
DEGO
Madencilik Var mı?
Hayır
Çıkış Tarihi
2020
Web Sitesi
https://dego.finance
Dego Finance (DEGO), aynı ismi taşıyan merkeziyetsiz borsanın yönetişim tokenı olarak görev yapıyor. Toplamda 21 milyon adet maksimum arza sahip token Binance borsasında yeniden satış (daha önce piyasada bulunmasına rağmen promosyonlu ek satış) gerçekleştirmesiyle yatırımcıların ilgisini bir kez daha çekmiştir.

Dego Finance merkeziyetsiz borsasının en önemli özelliklerini sıralamak gerekirse ilk olarak destekçilerinden bahsedebiliriz. Bunun dışında NFT leri de destekleyen ve bu konuda bir pazar bulunduran bir merkeziyetsiz borsa. Hem Ethereum hem BSC ağında çalışan borsa, merkeziyetsiz borsa dünyasına farklı yenilikler getirmeyi planlıyor gibi görünüyor.

Dego Finance içerisinde bir referans sistemi bulunuyor. DEGO kazanabilmek için bir Stake alanı mevcut. Bu alanda şimdilik birkaç çeşit var. Ama bu çeşitler giderek artacaktır. Ayrıca siteye girildiğinde sizi güzel bir arayüz karşılıyor. Lego dünyasından esinlenildiği belli olan bu dünyada karşınıza bir Windows masaüstüne benzer görüntü çıkıyor. Özen gösterilmiş olduğu aşikar.

Gelecekte aktif edilmesi planlanan projeleri

1- HUNT - Muhtemelen Socios platformundaki tarzda token avlama şeklindeki bir alan bekliyorum. Başka birşeyde olabilir. Ama bu sektörde çeşitlendirmeye çalışılmış belli.
2- DEGOChain - Bu isimde yeni bir ağ planlanmaktadır.
3- Açık arttırma ve sabit fiyatlı NFT pazarı mevcut ama bunların çeşitlendirilmesi planlanmakta.
4- Ethereum ve BSC ağları dışında Tron
5- Dividends yani kar payı bölümü ilerde devreye girecek.

Olumlu yanları

1- Merkeziyetsiz borsalara ve NFT projelerine olan ilgi son zamanlarda çok büyük
2- Dego Chain (DEGO) maksimum arza sahip
3- Binance dahil pek çok destekçisi mevcut
4- Güzel bir arayüze sahip. Hatta hatırlayanlar vardır "Mayın Tarlası" bile var. :)
5- Referans sistemi mevcut
6- Sektörde yapılmamış geliştirmeler bekleniyor

Olumsuz yanları

1- Henüz BSC ağına tam senkronize değil
2- Diğer ağlara ne zaman bağlanacağına yönelik bir bilgi yok
3- Yeni bir proje

Dego son günlerde bayağı hareketli. Önce 8-9 dolarlara indi. Sonra 34 dolarla iki gün içinde ATH yaptı. Daha sonra yine aşağı kırıp 16-17 lere kadar düştü. Şimdi 22-24 aralığında gidiyor.

Evet, takipteyim ben de. Bir çok NFT ve DeFi projesinde ani yükseliş ve çıkışlar oluyor bu ara. Bir gün en çok yükselen olurken ertesi gün en çok düşen olabiliyor projeler.

Evet, takipteyim ben de. Bir çok NFT ve DeFi projesinde ani yükseliş ve çıkışlar oluyor bu ara. Bir gün en çok yükselen olurken ertesi gün en çok düşen olabiliyor projeler.
Binance tarafından Launchpad üzerinden yeniden çıkarılması dikkatimi çekmişti. Binance ye bakıldığında NFT konusunda eksiklik mevcut. DEGO NFT ye farklı bir bakış açısı güdüyor. Nft Stake et kripto para kazan tarzı. Daha yolları var ama şimdilik beğendiğim bir proje. Ayrıca Elon Musk NFT ile ilgili tweet atarak bu tokenları tüm dünyanın duymasını sağladı. Bakalım neler olacak. YTD.

Bazı NFT projeleriyle ilgili haberler okudum. Daha doğrusu ünlü analistlerin yorumlarıydı. Ayrıca NFT projelerinin gelecek planlarından da bahsediyordu. Ortaklıkları, yeni girdikleri ve girecekleri sektörler. Hala gelişime açık bir sektör NFT sektörü. En az 8-10 proje var farklı alanlara yönelen. Müzik, eğlence, spor vs. Hepsine birden yatırım yapmaya sermaye yetmez. Aralarından bazılarını seçmek lazım. :)

Bazı NFT projeleriyle ilgili haberler okudum. Daha doğrusu ünlü analistlerin yorumlarıydı. Ayrıca NFT projelerinin gelecek planlarından da bahsediyordu. Ortaklıkları, yeni girdikleri ve girecekleri sektörler. Hala gelişime açık bir sektör NFT sektörü. En az 8-10 proje var farklı alanlara yönelen. Müzik, eğlence, spor vs. Hepsine birden yatırım yapmaya sermaye yetmez. Aralarından bazılarını seçmek lazım. :)

7 sinde ciddi yatırımım var. 3-4 tanesi ilk 20 ye atarsa kendini haberlerde duyarsınız adımı :)

SLP den MANA geçtim. Slp den ne kar ne zarar çıktım. Az bir miktar tutuyorum hala.

Yatırım Tavsiyesi olmamakla birlikte en güvendiklerim

DEGO
MANA
CWS

DEGO
MANA
ENJ

Ben bunlara girdim. Bir ara Bontly ve Audio vardı elimde. Çok uzun tutmadım. SAND de vardı bir miktar. Onu da çıkardım elimden.

Crowns öyle her yer de bulunmuyor. Gate, Uniswap vs. Belki bir avantajdır şu an için. Binance'ye girmesi hareketlenmesini sağlar ya da diğerlerine. YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,236
Kullanıcılar
6,697
Son üye
Sdjaguar
Geri