Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Deneyimli kullanıcılar için ideal bir borsa

Poloniex, deneyimli kullanıcılar için marj ticareti ve Poloniex kredisi gibi ek hizmetler de sunar. Poloniex kredisi, yatırımcıların daha büyük alımlar yapabilmeleri için borç para almasıdır. Bunu Poloniex üzerinden yaptıklarında yatırımcılar diğer kullanıcılardan borç para alıyor. Borç verenler de bu işlemden faiz alır. Teklifinizi girdikten sonra, marj tüccarlarının paranızı kullanması mümkün hale gelir. Marj tüccarları, kiralanan parayı en düşük orandan başlayarak tüketirler. Altcoin alıp satarak kazanç elde edilmesini de sağlayan Poloniex Exchange sistemi, kullanımı oldukça kolay ve güvenli bir platformdur.

İyi yönler:
-Algoritma iyi çalışıyor
-İşlemler hızlı ilerliyor

Geliştirilmesi gereken yönler:
-Kullanımı zor
-Anlamak zaman alır

Poloniex, deneyimli kullanıcılar için marj ticareti ve Poloniex kredisi gibi ek hizmetler de sunar. Poloniex kredisi, yatırımcıların daha büyük alımlar yapabilmeleri için borç para almasıdır. Bunu Poloniex üzerinden yaptıklarında yatırımcılar diğer kullanıcılardan borç para alıyor. Borç verenler de bu işlemden faiz alır. Teklifinizi girdikten sonra, marj tüccarlarının paranızı kullanması mümkün hale gelir. Marj tüccarları, kiralanan parayı en düşük orandan başlayarak tüketirler. Altcoin alıp satarak kazanç elde edilmesini de sağlayan Poloniex Exchange sistemi, kullanımı oldukça kolay ve güvenli bir platformdur.

İyi yönler:
-Algoritma iyi çalışıyor
-İşlemler hızlı ilerliyor

Geliştirilmesi gereken yönler:
-Kullanımı zor
-Anlamak zaman alır
aslında kullanımı kolay 2-3 yıl tecrübe ettim
nedense el değiştirdikten sonra bir güvensizlik oluşturdu bende tamamen koptum.
ama kaliteli bir kripto para borsasıdır

Ticaret işlemleri gibi durumlarda çokça tercih ediliyor. Kullanımı sana/bana kolay :) . Binance arayüzü gibi değil. Zaten Binance, Samsung telefonlar gibi herkese hitap ediyor:) ancak bu tür belirli yöne odaklanmış borsalar iphone demeliyiz.

Bu arada satıldı iddialarına pek inanmıyorum açıkçası. Ne hinlik peşinde koşuyor borsalar. Binance bile BTC'nin 61bin dolar seviyelerinde işlemleri durdurduğunu gördü bu gözler. Binance yani. Neymiş yoğunlukmuş vs. İnan hiç birine inanmıyorum.

Bu arada satıldı iddialarına pek inanmıyorum açıkçası. Ne hinlik peşinde koşuyor borsalar. Binance bile BTC'nin 61bin dolar seviyelerinde işlemleri durdurduğunu gördü bu gözler. Binance yani. Neymiş yoğunlukmuş vs. İnan hiç birine inanmıyorum.
poloniex satıldı bu yalan bir haber değil.
circle firması tarafından alınmıştı sanırım...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,185
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri