Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

satoshiMe

Kıdemli Çavuş
Selamlar Arkadaşlar, bu yazımda bir arkadaşımın önerisi ile bu hafta takibe aldığım bir Coin olan DENT 'in kısa bir analizini sizlere sunacağım, Geçtiğimiz ay çok düşük bir fiyatının olmasına rağmen müthiş bir düşüş gösteren DENT, bu hafta dip seviyelerde seyrederken bugün ani bir yükseliş serüvenine girmiş görünüyor. Şimdiye kadar bu Coine bulaşmamış olanlar ya da yatırım için giriş yapmak isteyenler için kritik noktaları gelin birlikte görelim...

Öncelikle Dent'in Aylık normal grafiğine bakarsak;

Dent_Aylık.png

Geçtiğimiz AY DENT maksimum 0,0022$ seviyesini görmüş bu ay en iyi alış 0,00051 seviyesi DENT'e yatırım için giriş seviyesi diyebiliriz.
Yani buradan almış olsaydık asla üzülmezdik...

şimdi bir de Haftalık normal grafiğine bakalım ;

DentHaftalıkZirve.png

Bu grafikte DENT için son bir haftada yaptığı zirveyi görüyoruz. Seviye 0,001878$ olarak görünüyor yani al-sat için yüksek miktar DENT işletenler için bu hafta en iyi satış noktası ve emri girilecekse 0,001873$ olarak belirlenebilirmiş.

Peki DENT Haftalık KÖTÜ Senaryo Ne Olmuş ?

DentHaftalık Dip.png

Dent haftalık en kötü dip 0,00240$ seviyesine kadar inmiş deyim yerindeyse adeta bakiyeyi sıfırlamış bu hafta içinde dent için uygun alım fırsatı olarak bu dip noktayı emir olarak vermiş olsaydık 0,000245$ en iyi alış olarak gerçekleşirmiş

Peki Aldık da Ne Mi Oldu ?

Gelelim günlük Grafiğe ve Denti takibe alma sebebime...
DentCoin_Günlük.png

Günlükte 0,0018 - 0,0019 dolar seviyelerine kadar yükseldiğini görüyoruz. Yani bu küçük fiyatlı Alt alt Coin arkadaşımız.
haftalık AL-SAT yapılabilecek bir COin oarak görünüyor. Uzun vadede ani silmeler ve dipler gösterebilen bir Coin

DentCoin'in Hikayesi NEDİR ?

Dent Coin Mobil veri ağlarının, kullanıcıları arasında arta kalan verilerin fiyatlandırılarak israf edilen dakikaların mobil müşteriler arasında evrensel bir takas birimi olarak gelecek vaad eden bir projeye sahip. DentCoin için detaylı bilgiye Bu adresten (Dent Tokinleştirilmesi) ulaşabiirsiniz.

Dent Coin İnvesting kriptopara sıralamasında şuan 202. Sırada yer alıyor.

dentCoin202.png

162 Milyon dolar piyasa değeri ve 11,25 milyon dolar hacme sahip günlük değişimi %10 u görebilecek potansiyele sahip bir coin. Şimdi bu Coin eğer tüm dünya ülkelerinde Mobil operatörlerin müşterileri arasında bir sözleşme ile kabul edilirse, Hacminin artma ihtimalini siz düşünün. Sadece Vodafone, Turkcell gibi oparatörlerin kullanıcıları bile bu hacmi ve piyasa değerini müthiş arttırabilir.

Yazdıklarım ve yaptığım analizler tamamen kendi görüşlerim olup Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir.

Dent hakkında bilgilerinizi sizlerde paylaşırsanız sevinirim. Belki ileride Seri analizler de yapabiliriz.

iyi forumlar.

O kadar yüksek total supply ve o kadar düşük fiyatı var ki şu an hesaplayamıyorum ama 100 tanesi birkaç satoshi ediyor. Uzun vadede bir yere varacağını sanmıyorum. Ytd.

Bu arada Dent Coin değil Dentacoin. Kısaltması da DCN.

Teşekkürler düzeltme için ama Ben DENT i inceledim coin ekini getirincr dediğüniz gibi Denta ile DNC ile karışıyor. Grafiklere dikkat !

Teşekkürler düzeltme için ama Ben DENT i inceledim coin ekini getirincr dediğüniz gibi Denta ile DNC ile karışıyor. Grafiklere dikkat !
Afedersiniz, haberim yoktu Dent Coin'den. :) Onun da fiyatı çok düşük olduğu için karıştırdım. Dentacoin'den 100 kat değerli olmasına rağmen hala 1 cent'in 6'da biri.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,216
Kullanıcılar
6,694
Son üye
0xbawer
Geri