Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Diğer Kazanç Yöntemleri Bölüm Kuralları (Okumadan Konu Açmayınız!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Aynı konuyu tekrar açmak yasaktır. konu açmadan önce arama yapınız.
- Konu altına konu sahibinin isteği dışında referans link belirtmek, ödeme yapmadığına dair kesin bir kanıt mevcut değilse baltalayacak şekilde mesaj yazmak yasaktır.
- Konu başlıklarının tamamı büyük harf olamaz.
- Bir sistem anlatılıyorsa ve referans link belirtilmeyecekse, sadece bilgilendirme amaçlı bir içerikse toplu sistem/ site tanıtımı yapılabilir. Bu durum başkaları tarafından o sitenin referans link belirterek tanıtılmasına engel teşkil etmez.
- Bu bölümde post kasmaya yönelik basit cevaplar yasaktır. "Tebrik, güzel konu" vb. söylemler için ifadeleri kullanabilirsiniz.
- Konu Başlıkları Site Adı (Uzantı dahil)- Slogan olmalıdır. Site uzantısına bağlı olmayan, referans link bulunmayan toplu sistem tanıtımları (Örneğin fotoğraf satarak para kazanma yolları, beste yaparak para kazanma çeşitleri vb.)bu kapsam dışındadır. (Eski konular düzenlenecektir. Kendi konusu için slogan ekletmek isteyen bana özelden ulaşabilir)
- Konuyu açan kişi ya da bir başkası güncel, up vb. mesajlarla konuyu üstlere taşımaya çalışır ya da yeni bir gelişme için bilgi verir (süre uzatma, etkinliğin normal süresinden önce bitiş haberi vb.), bir etkinlik duyurusu geçer ve o etkinliğin olmadığı tespit edilirse, suç sahibi kişi uyarı ile cezalandırılır.
- Kişi açtığı konuya sahip çıkmak zorundadır. Açtığı konuya yönelik 2 ay boyunca herhangi bir geri bildirimde bulunmamış (ödeme aldım veya sorulan sorulara cevap) kişilerin konuları talep halinde başkalarına devredilebilir olacaktır. (Toplu ve referansız, tamamen bilgilendirmeye yönelik genel sistem tanıtımları bu kapsam dışındadır)


Herkese iyi ve eğlenceli forumlar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,556
Kullanıcılar
6,725
Son üye
sefaclr
Geri
Üst