Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

🌟 Dijital Ürünlerinizi Saniyeler İçinde Satışa Sunun: Web Sitemizdeki Yeni ve Kolay Satış Sistemiyle Tanışın! 🚀

Merhaba Arkadaşlar!

Bugün sizlere web sitemizde nasıl kolayca ve etkili bir şekilde değerli ürünlerinizi satabileceğinizi anlatacağım. Bu ürünler; makaleleriniz, yazılım programlarınız, lisanslarınız veya hatta oynadığınız oyunlar olabilir. Önemli olan, bu ürünlerin size ait ve değerli olması!

Sitemizde satış yapmanın en güzel yanı, ürünlerinizi 'BBC etiketi' ile listelemeniz. Bu etiket, ürünlerinizin daha geniş bir kitle tarafından fark edilmesini sağlar.

Peki, satış işlemi nasıl gerçekleşiyor? Çok basit! Alıcılar, sizin belirlediğiniz fiyata göre ödeme yaparak içeriğinizi görebilirler. İşte bu noktada devreye bizim özel 'Satın Al' butonumuz giriyor. Bu buton, alıcıların ödeme yapmasını ve ardından içeriğinizi anında görüntülemesini sağlar.

Şimdi, size bu butonun nasıl göründüğüne dair bir örnek göstereceğim:

Bu butonu oluşturmak için aşağıdaki gibi bir kod kullanabilirsiniz:

Kod:
[charge=0.00000010]
<!-- Buraya satılacak öğelerinizi ekleyin -->
[/charge]

Bu kod, sitemizdeki ödeme sistemi ile entegre çalışır ve sizin için her şeyi otomatik olarak halleder. Satış işlemi tamamlandığında, ödeme alındıktan sonra içeriğiniz alıcıya gösterilir. Bu da hem sizin hem de alıcının güvenliği için ekstra bir güvence sağlar.

Unutmayın, sitemizde satış yapmak sadece kolay değil, aynı zamanda güvenli ve etkilidir. Değerli içeriklerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırmak ve gelirinizi artırmak için mükemmel bir fırsat!

Merhaba Arkadaşlar!

Bugün sizlere web sitemizde nasıl kolayca ve etkili bir şekilde değerli ürünlerinizi satabileceğinizi anlatacağım. Bu ürünler; makaleleriniz, yazılım programlarınız, lisanslarınız veya hatta oynadığınız oyunlar olabilir. Önemli olan, bu ürünlerin size ait ve değerli olması!

Sitemizde satış yapmanın en güzel yanı, ürünlerinizi 'BBC etiketi' ile listelemeniz. Bu etiket, ürünlerinizin daha geniş bir kitle tarafından fark edilmesini sağlar.

Peki, satış işlemi nasıl gerçekleşiyor? Çok basit! Alıcılar, sizin belirlediğiniz fiyata göre ödeme yaparak içeriğinizi görebilirler. İşte bu noktada devreye bizim özel 'Satın Al' butonumuz giriyor. Bu buton, alıcıların ödeme yapmasını ve ardından içeriğinizi anında görüntülemesini sağlar.

Şimdi, size bu butonun nasıl göründüğüne dair bir örnek göstereceğim:

-=Stripped Content=-[/CODE]

Bu kod, sitemizdeki ödeme sistemi ile entegre çalışır ve sizin için her şeyi otomatik olarak halleder. Satış işlemi tamamlandığında, ödeme alındıktan sonra içeriğiniz alıcıya gösterilir. Bu da hem sizin hem de alıcının güvenliği için ekstra bir güvence sağlar.

Unutmayın, sitemizde satış yapmak sadece kolay değil, aynı zamanda güvenli ve etkilidir. Değerli içeriklerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırmak ve gelirinizi artırmak için mükemmel bir fırsat!
Uykum var herhalde hiç bir şey anlamadım 🤣 ama sen yaptıysan işimize yarayan bir şeydir hocam eline sağlık

Uykum var herhalde hiç bir şey anlamadım 🤣 ama sen yaptıysan işimize yarayan bir şeydir hocam eline sağlık

Diyelimki forumumuzda BNB ile bir şey satmak istiyorsun
Konu açarken verdiğim etiketleri kullanarak konuna satın al düğmesi koyabilirsin.
Düğmeyi kullanarak diğer kullanıcılar direk sana BNB ödeyebilir.

mantıklı 3-5 satoshi güğzel gelir.
üyeler arasındada etkileşim olur aslında bir
görmek isteyen merak eden atsın bakalım 3 satoshi :D
hocam which coin diye bir şey anlatmıştım sana zamanında telefon ile görüşüp daha sonra gitbook üzerinden de yayınladım ama şimdi bulamıyorum buna benzer bir sistem ile ancak abonelik üzeri kendi tokenini kullanarak fenomenlerin twiter üzerinden yada paralı telegram aboneliklerinden değil de forumdaki hesaplarından kullanıcıların abone olması ile kazanç sağlayabilecekleri bir sistem bunu ben yapamam ama sen yaparsın gitbook linkimi bulabilirsem atarım

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri