Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DOGAMİ (DOGA) Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Bazinga

Tümgeneral
DOGA.png

DOGAMİ (DOGA), kullanıcılar için yeni deneyim yaratmak, güçlendirilmiş, yenilenmiş bir blockchain projesidir,kullanıcıları Petaverse adı verilen bir mobil uygulamada toplamaktadır. Dogami kısaca, Metaverse evreninde hem oyun oynayıp para kazanbileceğiniz hemde yeni arkadaşlıklar kazanabileceğiniz bir platformdur. Platform kullanıcıları Petaverse uygulamasında oyunlar oynayıp para kazanabilir, etkinliklere katılabilir ve sosyalleşebilirler.

Kısacası Dogami, sanal köpeğinizi geliştirmek ve en iyi seviyeye çıkarmaktır. Sanal köpeğiniz her seviye atladıkça farklı şekillerde gelişecektir. Üç çeşit yaşam döngüsü vardır; yavru köpek, yetişkin köpek ve ruh köpek. Hesabınızın seviyesini yükseltmek için Dogami (yani sanal köpek) beslemeniz ve gerçek hayattada mevcut olan yaşama aktivitelerini gerçekleştirmek için sanal oyunlara katılmalısınız.

Petaverse platformunda yaptığınız her aktivite ile ödüllendirileceksiniz ve bunlar NFT üzerinde birer etkiye sahip olacaktır.

Her kullanıcının sanal köpeği benzersizdir ve farklı özellikerle tanımlanabilir. Sanal köpeğinizin özellikleri, Dogami'nizin kıtlık derecesini ve nadirlik derecesini etkileyebilir. Nadirlik derecesi için tabloya bakarak köpeğinizin benzersiz olmasını sağlayan özelliklerini görebilirsiniz.

Görsel olan özellikler;

-Göz rengi
-Kürk rengi
-Nadirlik derecesi.

Görsel olmayan özellikler ise;
-Cinsiyet
-Dış görünüş özellikleri
-İstatikler.

Aynı zamanda DOGA coin sahipleri, ellerindeki coinleri veya NFT'leri stake ederek ödül kazanabilirler. Ve DAO özelliği sayesinde platformdaki oylamalara katılabilirler.

DOGAMİ (DOGA), Tezos ağında işlem görmektedir.
DOGAMİ (DOGA), toplam ve maksimum arzı 1,000,000,000 DOGA ve dolaşımdaki arzı ise 195,060,010 DOGA coindir.
DOGAMİ (DOGA), Gate.io, Bittrex borsalarından alınabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,694
Son üye
kral3321
Geri
Üst