Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin 1 Dolar Olacak mı?

Elon musk 2 gün arayla bikaç kez doge coin içeren twet atarsa geçer ama piyasasını sağlıklı bişekilde koruyacağını sanmıyorum çünkü eğlence amacıyla üretilmiş bir coin olduğunu duydum şahsi düşüncem fazla bel bağlamamak gerek yatırım tavsiyesi değildir.

Şu başlıktaki soruyu soran arkadaşlara istinaden.

Arkadaşlar yaratıcısının açıklaması şu,

Siz düşünün...

2014 yılında 40 milyar adet olan coin.

2015 de kurucusu : ben bile tedirginim, diyerek açıklama yapıyor.

yılda 5 milyar adet üretim,

80 Kat arta bir kripto para birimi daha ne kadar artabilir.

Neden herkes bu kripto paraların 7x24 çıkacağın düşünüyor ?
cevabını ben vereyim :
1 - Kolay yoldan zengin olmak.
2 - Hayat koşulları.

Dogecoin 1 Dolar Olacak mı? Şahsi fikrim : ( OLMAYACAK )

Lütfen teorilerinizi tahminlerinizi yazın arkadaşlar.
Valla hiç belli olmaz hocam.DogeCoin çok şaşırtıyor.Şahsen pek bir güvenim yok.Şaka amaçlı çıktı diye biliyorum.Birçok DogeCoin ücretsiz dağıtılmış zamanında.Kim nerden bilebilirdi ki bu kadar artacağını?Bir de formasyonlar DogeCoin üzerinde pek işelmiyor diye duydum.Ne kadar doğrudur bilmiyorum hiç girmedim DogeCoine.Ytd.

abi benim tahminimce olur gibi gözüküyo çünkü Elon Maskın twetiyle artı ve hiç bir yatırım özelliği olmamasına rağmen artmaya da devam ediyor o yüzden net söyleyeyim olur ytd

Ben 1 dolar seviyelerine gelcegine inaniyorum
Yatirimim varmi desen yok ama cok manipule edilmeye basladi ve herkezin dikatini oraya cekip diger coinler ile ugrasiyorlar bencede cikarip bir anda tekrar dibe vurabilirler
Anlattiklarim tavsiye degildir sadece kendi fikrim

Elon musk arkasında duruyorsa ve köpeği füzeye bindirip fotoğraf Paylaşırsa 10 dolar da olur
bnc ve gate.io ya bakiyorum , favorilerimdeki coinler kırmızı, kirmizilar halay başi olmuş :) gate.io da doge yesil onun arkadasindan shib coin geliyor, yaklasik %60 yapmiş (shiba inu ) , ilginc shib coininde ikonu köpek , tevafuk mu , bilinclimi bilemedim. 20 nisan doge coin gunu derken, sag gosterip sol mu vuracaklar shib ile ??? ytd

Eğlence amaçlı çıkarılan bir kripto para zaten bu günlerde tavan yapmış durumda daha fazla yükseleceğini sanmam alırken dikkatli olmak lazım 1 dolar olmaz yani çok zor zamanla belki ama şimdilik zor

İlk mesajlara dahi baktım 1 dolar olmasıyla biraz dalga geçilmiş gibi :). Sanırsam yavaştan oluyor gibi ben 1 tl iken alım yaptım şu an 3.20 bakalım yükselmesini bekliyoruz. 1 dolar olduğu an elden çıkarıcam :). Bu arada YTD.

İlk mesajlara dahi baktım 1 dolar olmasıyla biraz dalga geçilmiş gibi :). Sanırsam yavaştan oluyor gibi ben 1 tl iken alım yaptım şu an 3.20 bakalım yükselmesini bekliyoruz. 1 dolar olduğu an elden çıkarıcam :). Bu arada YTD.
çaktırma hüzünlü gözlerle izliyoruz

Anthony Anderson Reaction GIF

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,254
Kullanıcılar
6,717
Son üye
Nicoo