Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin Bu Gece 1 Dolar Olurmu?

Bu gecenin en çok kâr getiren coinlerinden bir tanesi Dogecoin oldu.Neredeyse her websitesin Dogecoin göstergeleri "Güçlü Al" olarak işaret etmekte. 21.00 da 0.54 cent ile başlayan Dogecoin an itibariyle 0.71 cent. Bu yükselişin Elon Musk'ın katıldığı program ve "yakında Dogecoin 1 dolar olucak ardındansa 5 dolara doğru koşmaya başlayacak" cümlesinden olabileceği düşünülmekte. Şahsen Dogecoini ilk aldiğimda 1 dolara yaklaşacağını hiç düşünmemiştim pek umudum yoktu. Ama bu gece ben ve benim gibi küçük yatırımcılara yüksek kârlar elde ettirdi. Fakat şimdi aklımızda başka sorular oluşmaya başladı. Sizce Dogecoin 1 dolar barajına çıkabilir mi? Çıksa dahi Elon Musk'ın dediği gibi daha sonrasın da 5 dolara yelken açabilecek güçte mi? Piyasada tutunma ihtimali var mı?Deneyimli yatırımcıların bu konu ile genel fikri nedir?Yorumlarınız benim için önemli. Iyi formlar hayirli ramazanlar dilerim. Bu metın bir Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Yuh artık, 1 dolar hedefini tamamla inzivaya çekil, şimdi de 5 dolar için piyasayı yiyecek. Sanırım artık BTC dominasyonu değil DOGE dominasyonu konuşulacak..

Daha SNL yayınlanmadan bir kaç tweet ile böyle bir artış yakalıyorsa, programdan sonra 1 doları aşacağını düşünüyorum. 5 dolar konusunda bir fikrim yok. Şuan öyle bişey kesinlikle mümkün değil gibi geliyor ama şuana kadar olmaz denen çok fazla şey oldu Dogecoin için. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,222
Kullanıcılar
6,694
Son üye
efex
Geri