Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoin düşüşünün sonucu ne olur?

Hepinize selamlar bilindiği üzere dogecoin şuan düşüşte ve yazdığım bu an 3.30 türk lirası değerinden işlem görüyor.Ancak bu düşüşten önceki rallisinde dogecoin 1 dolara yükselememişti.

Öncelikle yatırım tavsiyesi almamak ve vermemekle beraber dogecoin neden bu kadar düştü ve düşüş devam eder mi?
Bence dogecoin elbet düşecekti ama 4 TL'nin altına düşmez diye tahmin ediyordum.Bana göre bu düşüş artık 1 doların habercisi.

Ancak dogecoin 1 dolar olacaksa kendi kendine olamayacak illa ki Elon Musk el atacak ki 1 dolar olsun.Tabi bunlar benim düşüncelerim.Olur olmaz bilmem ama 3.30 türk lirası almak için cazip bir fiyat olarak bana görünüyor.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR :)

Tam bir şey söylemek zor ve açıkçası bu coinin analizini yapmakta çok zor çünkü grafiğe göre pek hareket etmiyor kendisi. Şimdi dış etkenleri bir kenara koyarsak (TL bazında düşünelim) 0.50 kuruştan 6 TL'ye yükselen bir coinin sert düşmesi gayet olağandır ve 3e kadar da düşme ihtimali var bu taraftan bakarsak çünkü bunlar her coinde gerekli şeyler.

Ama şimdi dış etkenleri düşününce çok riskli ve sorunlu bir coin, resmen Elon Musk oynuyor dersek hiç yanlış demiş olmayız ayrıca kendisinin bir şaka coini olduğunu da unutmayalım.Elon bir gün bir tweet atarak yükseltir diğer gün bir tweet atarak en dibe vurmasını bile sağlar.

Şu anki düşüşün yine onun yüzünden olduğunu düşünüyorum BTC açıklaması ile ilgili ve kripto paralara bakış açısı ile ilgili.

Benim şahsi fikrim Dogecoin 1 dolar olacaktır ancak yarın mı ,bir ay sonra mı onu bilemeyeceğim hatta bir dolar olacağının garantisini de veremem. (YTD)
Bence uzak durulması gereken bir coin çünkü çok fazla belirsizlik var ancak alınacaksa da cüzi miktar paralar ile alınmalı.(100-200 TL)

Benim düşüncelerim bu şekilde bence başka coinlere yönel halihazırda birçok sağlam coin dip yapmışken çok iyi olur.

(Yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir.)

Elon musk'ın dogecoinle ilgili birşeyler söylemişti bir yayında.
Herkes bu yayından sonra dogecoin yükselicek diyordu.
Ama Dogecoin %40 oranında düştü.
Ben Elonmusk'ın açıklaması yüzünden düştüğünü düşünüyorum.
Ve bu düşüşün devam ediceğini tahmin ediyorum.
Dahada düşer bence.

Elon musk'ın dogecoinle ilgili birşeyler söylemişti bir yayında.
Herkes bu yayından sonra dogecoin yükselicek diyordu.
Ama Dogecoin %40 oranında düştü.
Ben Elonmusk'ın açıklaması yüzünden düştüğünü düşünüyorum.
Ve bu düşüşün devam ediceğini tahmin ediyorum.
Dahada düşer bence.
Bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

1 dolar baremini aşarmı bilmem ama çıkışı yakalayabilmesi için Elon Musk'un takviyesi şart gibi gözüküyor ama zamanın neler getiriceğinide bilemeyiz.
Yatırım Tavsiyesi Değildir!!!

Tahminime göre Elon Mask bilerek böyle bir şey yapıyor bildiğiniz üzere Elon Mask Bitcoin üzerinden çok büyük ölçüde zarara girdi. Ancak bu zararı yan coin yani Doge'den kapatacak diye düşünüyorum. Sürekli takip ediyorum son zamanlarda Doge'yle ciddi ölçüde ilgileniyor yani Doge ile ilgili bir planj var diye tahmin ediyorum. Sizin de Elon Musk'ı Twitterden sıkı sıkı takip edin. Elinizden geldiği kadar birçok forumu inceleyin.
Yatırım tavsiyesi olmamakla beraber kişisel düşüncemdir.

Kripto parada uzun vadede herkes kazanır. Sabırlı olmak gerekiyor.
Bu da yanlış bir söylem. Çok projeler gördük bir anda çakılıp da hala ana parasını kurtaramayan yatırımcılarla dolu. Mantıklı yatırım uzun vadede üzmeyebilir ama onun da garantisi yok.

Şu anda grafiklerde ciddi bir dalgalanma var. Gün içinde dip fiyat ile en yüksek fiyat arasında epey bir fark var. Düşüşün zamanla daha hızlı bir ivme ile artışa geçeceğini düşünüyorum. Hep beraber bekleyip göreceğiz :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,201
Kullanıcılar
6,695
Son üye
selcuk
Geri