Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dogecoinin Altcoinlere Etkisi ?

1620442035791.png

Şu tabloya bakar mısınız arkadaşlar, bu tablo gerçekten kripto piyasasının ne kadar riskli bir piyasa olduğunu açıklar durumda.

Aslında Market değeri ve 24 saatlik hacim, Elon Musk twitleri olmasaydı diğer Altcoinlerde olacaktı, Çünkü Pandemi dönemindeyiz ve insanlar yeni yeni öğreniyor Kripto paraları.

Gelecekteki diyaloglardan en çok kullanılacak olanı büyük ihtimalle "Ben Kripto Paralar ile Dogecoin Sayesinde Tanıştım" , "Dogecoin yüzünden battım"

Elon musk tek başına piyasayı maf etti.

Yorumlarınız nedir arkadaşlar...
YTD

Ekli dosyayı görüntüle 5097

Şu tabloya bakar mısınız arkadaşlar, bu tablo gerçekten kripto piyasasının ne kadar riskli bir piyasa olduğunu açıklar durumda.

Aslında Market değeri ve 24 saatlik hacim, Elon Musk twitleri olmasaydı diğer Altcoinlerde olacaktı, Çünkü Pandemi dönemindeyiz ve insanlar yeni yeni öğreniyor Kripto paraları.

Gelecekteki diyaloglardan en çok kullanılacak olanı büyük ihtimalle "Ben Kripto Paralar ile Dogecoin Sayesinde Tanıştım" , "Dogecoin yüzünden battım"

Elon musk tek başına piyasayı maf etti.

Yorumlarınız nedir arkadaşlar...
YTD
Valla benim Icin su anlik sorun yok :). Cunku ben bayagi bir gelir elde ettim.YTD

Bu konudaki görüşlerim belli zaten. Doge ye o hareketleri yaptırabilmek çok ciddi bir likit gerektiriyor. Bu likit nereden geliyor? Mantıklı ve dayanağı olan yatırımlar yapan insanların yatırım yaptığı kripto paralardan. Onlar çalışırken, şaka gibi bir kripto para yükseliyor.

Ripple yi sevmem ama gerçekten akıl fikir versin insanları ripple yi geçme imkanı var mı bunun.

DOT 'u geçme imkanından bahsetmiyorum bile.

Yani kısacası piyasa saçmaladı. Piyasa inşallah girmez ama ayıya girerse şayet Elon Musk' I günah kesici yapıp taşlasın insanlar ki eğer böyle davranmaya devam ederse olacağı o. En Zından işe yarar bir teknolojiyi desteklese. Neyse gelecek öngörüm Doge bu piyasayı batıran coin olacak.

Şaklabanlık. Kitleleri yönetmek hala bu kadar kolay işte. Hayattaki her şey sosyal medyaya taşınmış durumda, orada başlıyor orada bitiyor. Neyin neye hizmet ettiğin önemli değil, ne kadar hype = o kadar popülerlik.

Geçen gün yazmıştım DOGE ile ilgili. 1 dolar olduğunda piyasa değeri bakımından BNB'yi geride bırakacak diye. İnanılacak gibi diye de eklemiştim. Aynen durum bu.

Elon MUSK gibiler için özellikle bu piyasanın düzenlenmesi gerekiyor. Sonuçta insanların bilinçlenmesini sağlayan tek şey bilgi değil. Biraz da yaptırım gerekiyor. Kural koymak ve uygulamak.

Tamamıyle merkeziyetsiz bir piyasa hayali biraz romantik bir düşünce. İnsan faktörü var sonuçta. Kimisi açgözlü davranacak kimisi de bundan istifade etmeye çalışacak. Ortaya çıkan kaos herkesi etkileyecek. :unsure:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,181
Kullanıcılar
6,690
Son üye
argrn
Geri