Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DragonEx kapanıyormu

OKEx'in ardından kripto yatırma ve çekme işlemlerini durduran DragonEx, sorunun çözülememesi halinde tamamen kapanabileceğini duyurdu!
Yatırma ve çekme işlemlerini durduran DragonEx kepenk indirmeyi değerlendiriyor!

HABERLER
  • Kripto borsa DragonEx, OKEx'in çekim işlemlerini durdurmasına bağlı sorunlar nedeniyle platform üzerinde tüm dijital paralar için yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldı.
    DragonEx, 21 Ekim tarihli resmi duyuruda OKEx'in çekim işlemlerini durdurmasının müşteriler arasında merkezi borsalara dair bir "güven krizini" tetiklediğini, bunun da platformdaki fonları kuruttuğunu ve hizmetleri aksattığını açıkladı.
    DragonEx, platform üzerindeki yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatmak için bir yeniden yapılanma planı üzerine çalışıyor. Şirket temsilcileri, borsanın 2 Kasım 2020'ye kadar yeniden organize olmayı başaramaması halinde kapanmak zorunda kalabileceğini açıkladı.
    Borsa, aynı zamanda Mart 2019'da kullanıcıların 7 milyon doların üzerinde zarar etmesine neden olan büyük bir siber saldırıya uğradığından bahsetti. Şirket yöneticileri, bir yıllık sıkı çalışmanın ardından bile çalınan varlıkların kurtarılamadığını açıkladı.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,371
Mesajlar
62,783
Kullanıcılar
6,690
Son üye
yeser42
Geri
Üst