Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dünyaca Ünlü Futbol Takımı Kripto Para Borsasıyla Ortaklık Kurdu

bybit.jpg

Kripto para borsaları arasında tanınan bir adı olan Bybit borsasının CEO'su Ben Zhou tarafından yapılan açıklamaya göre; Dünyaca ünlü futbol takımı Borrussia Dortmund ile ortaklık anlaşmasına vardıklarını açıkladı. Borussia Dortmund tarafından konuya ilişkin açıklamada ise; Yenilikçi teknolojileri benimsemiş bir şirketle yaptıkları ortaklıktan dolayı memnuniyetlerini dile getirip, bu ortaklığın Asya pazarında Borussia Dortmund takımının markasına çok büyük bir katkı sağlayacağını düşündüklerini belirtti.

Bybit borsasının konuya ilişkin açıklamasında

Borussia Dortmund’un ortağı olmaktan heyecan duyuyoruz. Genç ve hırslı bir şirket olarak, BVB oyuncularının yaydığı gayret ve hırsla özdeşleşiyoruz. Kulübün dünyadaki en tutkulu taraftar topluluklarından birine sahip olması şaşırtıcı değil. Bu ortaklık sayesinde, uzun vadede burada olduğumuzu göstermek istiyoruz. Zengin bir geçmişe ve birçok başarı öyküsüne sahip olan BVB, ideal ortağımızdır.

şeklinde ifadelerde bulundu.

Bu ortaklık her ne kadar Socios gibi futbol kulüpleriyle anlaşmaya varan çeşitli kripto para projeleri ve futbol takımlarıyla sponsorluk anlaşmaları imzalayan BTCTurk gibi borsalar olsa da, sektörün gelişmesi ve benimsenmesi açısından oldukça ileri bir adım olarak değerlendirilebilir.

Kaynak: Cointelegraph
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,637
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst