Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Elon Musk 600 Ethereum (ETH) Karşılığında Bored Ape NFT Satın Aldı İddiası!

Elon Musk 600 Ethereum ETH Karşılığında Bored Ape NFT Satın Aldı İddiası.png

Elon Musk 600 Ethereum (ETH) Karşılığında Bored Ape NFT Satın Aldı İddiası!​

Twitter'da Derek.eth adlı NFT koleksiyoncusu, 1.837 numaralı Bored Ape NFT’sine 600 Ethereum karşılığında alıcı bulduğunu duyurdu.

Bu NFT, 690.420 Ethereum’a satışa konulmuştuk ama sonrasında fiyat 569’a düşürüldü.

Bored Ape Yatch Club #1837 adlı NFT’nin Elon Musk’ın satın almış ihtimali öne sürüldü. Ancak bu teori henüz Elon Musk tarafından doğrulanmadı. Dolaylı yoldan satın almak amaçlı kullanılabilecek moonpay eth alıcısına satıldığı öğrenildi.

Wu Blockchain: Tanınmış bir NFT koleksiyoncusu olan Deepak.eth, Twitter’da BAYC #1837’nin 569 ETH’ye satıldığını ve bir MoonPay aracılığıyla Elon Musk tarafından satın alındığını söyledi. Ancak bu durum, Twitter’ın NFT avatar özelliğini eleştiren Musk tarafından henüz doğrulanmadı.

Çok yüksek ücret geliyor bunlar nft için mantıklı değil bazı nft ler hariç ince ince yapılmış çalışmalar hak ediyor ama bunlar için saçma fiyatlar bence

Çok yüksek ücret geliyor bunlar nft için mantıklı değil bazı nft ler hariç ince ince yapılmış çalışmalar hak ediyor ama bunlar için saçma fiyatlar bence
Aslında ilk başlarda bu fiyatlar bana da uçuk geliyordu ancak artık bir çok kişi NFT'leri bir yatırım olarak değerlendiriyor ki öyle. Nasıl kripto para ya da sanal arazilere yatırım yapıyorsak bu da öyle bence. Ancak tabii ki dikkatli olmakta fayda var.

Aslında ilk başlarda bu fiyatlar bana da uçuk geliyordu ancak artık bir çok kişi NFT'leri bir yatırım olarak değerlendiriyor ki öyle. Nasıl kripto para ya da sanal arazilere yatırım yapıyorsak bu da öyle bence. Ancak tabii ki dikkatli olmakta fayda var.
Binance da Dodo nft verdi arkadaşa çekilişe girdiğimiz fiyatın az üstüne koyduk kaç gündür satılacak biz beceremiyoruz bu işi

NFTler en başından beri bana sanal arazilerden daha mantıklı bir yatırım gibi geliyor ama bazı fiyatlardaki uçukluk her zaman tartışma konusu olucak bence. Ve Bored Ape NFT'si almayan bir Musk kalmıştı şaşırtıcı olmaz alması. Tabi konu Elon Musk olunca fiyatın pek bir önemi de kalmıyor. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,195
Kullanıcılar
6,696
Son üye
CryMsty
Geri