Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Elon Musk, Metaverse ve Web 3.0 Hakkında ki Fikirlerini Paylaştı

Elon Musk, Metaverse ve Web 3.0 Hakkında ki Fikirlerini Paylaştı.jpeg

Elon Musk, Metaverse ve Web 3.0 Hakkında ki Fikirlerini Paylaştı​

SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk, Metaverse ve Web 3.0 ekosistemlerini pazarlama taktiği olarak adlandırdığından herhangi bir destek vermedi.

The Babylon Bee ile gerçekleştirdiği röportajda Elon Musk’a Metaverse için düşünceleri soruldu.
Musk: “Bütün gün yüzüne lanet bir ekran bağlayan birini görmüyorum. İnsanlar benimle bu konuda çok konuşsa da, bu metaverse olayını mutlaka satın alıp almadığımı bilmiyorum." Şeklinde yanıt verdi.

Metaverse ile Sanal gerçeklik için açıklamada bulunan Elon Musk, sanal dünya için fiziksel dünyayı terk etmek zorunda kalacağı bir gelecek istemediğini belirtti.

"Uzun vadede, sofistike bir Neuralink sizi tamamen sanal gerçekliğe sokabilir. Sanırım meta veri evreninde kaybolmaktan çok uzağız, bu kulağa biraz modası geçmiş bir kelime gibi geliyor.”
Ekran Alıntısı.PNG

Elon Musk, bilgisayar aracılığı ile fiziksel yetenekleri yüklemek ve geliştirmek adına insanlara beyin implantları yerleştirmeyi hedefleyen nöroteknoloji şirketi Neuralink’i kurdu.

“Şu anda zorlayıcı bir metaverse durumu göremiyorum veya Web 3, gerçeklikten daha fazla pazarlama gibi geliyor. Anlamadım, belki anlarım ama henüz anlamadım."

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Kod Konferansında Kripto paralar hakkında konuşan Musk:

“Kriptoyu yok etmek mümkün değil, ancak hükümetlerin ilerlemesini yavaşlatması mümkün.” Dedi.

Amerika’nın ise kripto paralar hakkında ‘Hiçbir şey yapmamasını’ ileri sürdü.

Elon reis bizim önderimizdir. Bütün kripto alemi, adamın ağzına bakıyoruz resmen. :)

Ayrıca @Sena Yılmaz hocam, müsait olduğunuzda ANKR için de bir analiz paylaşabilir misiniz? Ya da düşünceniz nedir?

Bu coin saç-baç yolduracak bana. Beni çok yavaşlattı. Kaçış yolu arıyorum açıkçası. :)

Elon reis bizim önderimizdir. Bütün kripto alemi, adamın ağzına bakıyoruz resmen. :)

Ayrıca @Sena Yılmaz hocam, müsait olduğunuzda ANKR için de bir analiz paylaşabilir misiniz? Ya da düşünceniz nedir?

Bu coin saç-baç yolduracak bana. Beni çok yavaşlattı. Kaçış yolu arıyorum açıkçası. :)
evet ısrarla yatay ilerlemeyi devam ettiriyor ve bir süre daha yatay trendi devam ettirecek gibi duruyor. Boş bir zamanda inceleyeceğim. :) YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,194
Kullanıcılar
6,693
Son üye
sercimcim
Geri